aleksandra-przyslopslopska-alexAleksandra Prysłopska (Alex) – tancerka solowa oraz członkini dwóch poznańskich zespołów tanecznych – Zespołu Tańca Orientalnego Manolya i trajbu Sunanda tańczącego głównie w stylu American Tribal (ATS).

W tańcu może nareszcie być sobą – czasem trochę przerysowaną sobą, ale to lubi nawet bardziej. Taniec orientalny umożliwia jej wydobycie pełnej palety swoich emocji i pokładów kobiecości. Jest to dla niej bardzo oczyszczające, wręcz duchowe przeżycie, którym chętnie dzieli się podczas swoich występów. Z wykształcenia kulturoznawca i coach.

Taniec orientalny jest moją największą pasją! Uwielbiam zarażać nią inne kobiety i obserwować w nich tę samą przemianę, której ja doświadczałam podczas orientalnej nauki własnego ciała, kobiecości i najróżniejszych emocji.

Na moich zajęciach nie zapominam jednak o szlifowaniu właściwej techniki tańca orientalnego, wiem bowiem, że któregoś dnia można wylądować na scenie, nigdy wcześniej tego nie planując! Do czego ogromnie Was zachęcam! 😉