Moją intencją jest rozwój, który jest możliwy poprzez wszystko co robimy, rozwijamy się przez relacje, przez podróże generalnie przez poznawanie siebie dla mnie najważniejszym poznaniem siebie spotkaniem ze swoimi ciemnymi i jasnymi stronami były różnego rodzaju medytacje.

Wykonuje masaż najczęściej w oparciu o technikę Lomi Lomi Nui, którego uczyłem się w 2006 r. który powstał setki a jak mówią legendy tysiące lat temu i był masażem który Kahunowie – szamani hawajscy wykonywali w różnych intencjach… uzdrowienia duszy, połączenia ze swoją wyższą i niższą świadomością. Był także wykonywany przed podjęciem decyzji życiowych.

Mogę dodać, że każdy masaż jest inny i toczy się w innej energii, innych emocji dotyka i inne wywołuje… czasem śmiech czasem łzy lub całkiem inne melodie.

Wszechświat chcę nam coś przekazać każdego dnia a przez masaż chcę Cię z nim skomunikować… masaż który oferuje to zawsze coś dla duszy… oraz niespodzianka również dla mnie, jaka energia będzie płynąć.

Jako nastolatek miałem pęd do wiedzy ale też do wagarowania 🙂 zacząłem ćwiczyć chińskie sztuki walki, w ramach treningu ćwiczyłem też Chi Qung i masaże chińskie. W tym samym czasie połykałem całą dostępną literaturę na temat psychologii i nie tylko. Fascynował mnie C.G. Jung Od 2002 roku można powiedzieć że poświęciłem się szamanizmowi a potem odnalazł mnie buddyzm. Medytuje i wykonuje buddyjskie praktyki tantryczne oraz dzogczen do dzisiaj.

W 2004 roku sprzedałem firmę i przez 4 lata nie pracowałem, mieszkałem samotnie i głownie medytowałem, wykonywałem kilka praktyk tantrycznych i brałem udział w warsztatach buddyjskich i innych. To był duży skok w mojej świadomości, który wynikał też z wielu praktyk oczyszczających umysł a przez niego również ciało.

W 2008 roku skończyłem dwuletnią szkołę Ustawień Hellingerowskich u Gelharda Walpera.

Robiłem też ustawienia na figurkach.

Poznawałem, zgłębiałem różne formy pracy z energią i ze świadomością, najwięcej zawdzięczam jednak praktyką medytacyjną, one oddziałują na to jak wykonuję masaż, na wyczucie w ustawieniach na łowieniu właściwych słów gdy ktoś uważnie słucha… na wszystko co robię i to jak postrzegam.

570 458 109

https://www.facebook.com/taniecintencji