Ruch

bo ciało do niego zostało stworzone, nie zaś do siedzenia przed TV. Poruszamy się na przeróżne sposoby inspirowane Tai Chi Chuan (bojowym i zdrowotnym), Jogą, Gyrokinesis, itd. aby zwiększać świadomość ciała i zachować dobry fit. Podwyższenie energii poprzez ruch jest też niezwykle ważne jako balans dla późniejszego uspokajania energii podczas treningu medytacyjnego i relaksacji.

Uważność

to trening dla umysłu inspirowany Mindfulness / Vipassaną oraz innymi technikami medytacyjnymi. Bez uważności przechodzimy przez życie jak przez Sen. Uważność pozwala nam powiększać Świadomość i kontrolę nad tym co pierwotnie było automatyczne.

Relaks

łączymy techniki relaksacyjne psychologii akademickiej z tymi znanymi przez szamanów. Robimy to po prostu dla osiągnięcia większego uspokojenia, harmonii a w nagrodę przyjdzie nawet błogość. Że dla zdrowia to już nie wspomnę…

Zajęcia te wyewoluowały od warsztatów technik relaksacyjnych. Nadal świetnie nadają się dla ludzi cierpiących problemy nerwicowe, psychosomatyczne i depresyjne. Są jednak otwarte dla każdego, kto chce się rozwijać łącząc harmonijnie pracę nad ciałem, umysłem i duchem.

Co robimy na zajęciach?

  • ruszamy się w ramach rozgrzewki i treningu dla ciała a jednocześnie umysłu (Chi kung Tai Chi, elementy jogi, inne formy ćwiczeń…)
  • siedzimy w specjalny sposób (medytacja uważności jak w Vipassanie)
  • chodzimy w specjalny sposób (chód transowy/medytacyjny)
  • na koniec leżymy w specjalny sposób (relaksacja 0,5 h)
zajęcia trwają 1.5 h, odbywają się w czwartki o 19.00 – 20.30

UWAGA: start zajęć – dnia 8 czerwca 2017

UWAGA!: NINIEJSZE WYDARZENIE TO TYLKO INAUGURACJA, JEŚLI ZAPISZE SIĘ CO NAJMNIEJ 6 OSÓB, ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ REGULARNIE, CO TYDZIEŃ.

ubierz się jak do jogi lub Tai Chi. Bardzo ważne jest obuwie na bardzo cienkiej podeszwie (tenisówki, nie trampki; lub jeszcze lepiej wystąpić jedynie w grubych skarpetach)

cena: wejście jednorazowe – 30 zł

obowiązuje zapis na zajęcia za pomocą SMS – PODAJ IMIĘ I NAZWISKO oraz Tytuł Zajęć.

Jeśli masz pytania co do zajęć – również napisz SMS – 601-821840, a oddzwonię.

zajęcia prowadzi: Krzysztof Kolecki dr n. hum. psycholog, seksuolog społeczny, specjalista poradnictwa małżeńskiego, hipnoterapeuta, praktyk NLP, instruktor TKKF Tai Chi oraz Jogi