(anty)CELE NIEŚWIADOMOŚCI – warsztat Macieja Żbika

Miłość, bliskie relacje, pełne zdrowie, satysfakcjonująca praca, finansowa stabilność – osiągnięcie tych celów jest dostępne dla każdego z nas. Na drodze staje nasza psychika – nieświadome skrypty, traumy, dziedziczone wzorce.

Na warsztatach (anty)CELE NIEŚWIADOMOŚCI. Rozpoznajemy i rozbrajamy utrwalone przez pokolenia, nieświadome mechanizmy i zachowania, które utrudniają spełnienie pragnień. Korzystamy z technologii terapeutycznych, które pozwalają postrzec czy dążymy do realizacji celu, czy też robimy wszystko by nie ziściła się jego antyteza.
Prowadzący warsztat Maciej Żbik podchodzi indywidualnie do procesu każdego z uczestników. Klienci szczególnie cenią jego zdolność docierania do głębokiej przyczyny problemów, przenikliwą intuicję i umiejętność domykania otwartych procesów. Dużą wagę przywiązuje do uzdrawiania traum prenatalnych. Mając tak rozległe doświadczenie sięga po narzędzia, które działają.

„Uczestnikom warsztatu pokazuję nowe wzorce psychiczne, odpowiedzialne za cel, który sobie stawiają. Pracujemy tak długo, aż uznamy je za własne, czyli poczujemy się w nich komfortowo, a przynajmniej bezpiecznie. Zasilamy je w energię psychiczną, żeby mogły zacząć żyć i upomnieć się o swoje prawa. To jest proces, który aktywizuje nieświadomość, a wymusza jeszcze więcej wysiłku. Wręcz przeciwnie – zwalnia z wysiłku.”

Terapia wglądu to autorski system technik (analiza snów i wizji, drama, medytacja), które prowadzą do niwelowania wewnętrznych konfliktów i napięć. To metoda terapeutyczna, a jednocześnie rozwojowa. Także sposób na rozwiązanie zwykłych, codziennych problemów. Kontaktuje Klienta z obrazami archetypowymi, które prowadzą do pierwotnej, naturalnej harmonii istniejącej w każdym z nas oraz są źródłem nieograniczonych zasobów energii życiowej.

Dla kogo?

Warsztat adresowany jest do osób zainteresowanych rozpoznaniem i wpłynięciem na własne nieświadome wzorce psychiczne, które determinują jakość życia oraz osiąganie ważnych celów. Stwarza możliwość samopoznania, wzmocnienia kondycji mentalnej oraz przepracowania traum i zaburzeń . Nie ma przeciwwskazań do uczestnictwa dla osób będących w trakcie lub po terapii, ani stosujących inne metody rozwojowe.

Prowadzący:

Maciej Żbik – od ponad 20 lat zgłębia techniki medytacyjne i praktykuje uzdrawiające ćwiczenia ruchowe. Zaczął, gdy był jeszcze dyrektorem finansowym dużej korporacji i miał małe dzieci. Medytował po pracy, nocą i w każdej wolnej chwili. Przez 10 lat praktykował u boku jednego mistrza. Dziś sam uczy technik medytacji.
Korzysta z bogatych tradycji buddyzmu, taoizmu, dzogczen. „Siedzenie na poduszce” oraz inne techniki formalnej medytacji uważa za najważniejsze narzędzia własnego rozwoju. Proponuje je swoim klientom, których pociąga ten sposób na życie oraz tym, którym zależy na wzmocnienia efektów terapii. Praktyka medytacji poszerzyła jego świadomość i umiejętność wglądu w nieświadomą część ludzkiej psyche. Medytacja umożliwia głębokie przeniesienie, co pozwala Maciejowi na doświadczanie nieświadomych procesów uczestników warsztatów i sesji indywidualnych Przeprowadza ich przez bardzo głębokie procesy transformacyjne. System terapeutyczny Macieja jest efektem długich lat obsesyjnego badania siebie i uzdrawiania własnych traum. W dziełach genialnego twórcy psychologii głębi C.G. Junga Maciej odnalazł systematyczny opis procesów, których doświadczał medytując.

Informacje organizacyjne:

Data: 22-25 października 2020

Cena: 900 zł

  • Liczba miejsc ograniczona, dostępna możliwość noclegu.
  • Szczegółowe informacje: shorturl.at/fpEJX

Zapraszamy do udziału!