Dar Duszy – medytacja Soul Body Fusion

Zapraszamy na otwartą medytację Soul Body Fusion w Poznaniu. Zapraszamy do głębokiego i uzdrawiającego spotkania z własną Duszą.

Soul Body Fusion to metoda stworzona przez Jonette Crowley, której celem jest osiągnięcie głębszego połączenia z własną Duszą.

W swojej książce „Soul Body Fusion” (wydanej w Polsce przez Wydawnictwo Biały Wiatr) Jonette Crowley pisze:
„Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia.

Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha. Na wiele sposobów zagubiliśmy energetyczną tonację, która umożliwia całkowite stopienie się naszej boskości z naszym człowieczeństwem.

  • Czy masz poczucie, że twój duch i ciało nie są zestrojone?
  • Czy czasami czujesz się nieugruntowany albo jakbyś tu nie należał?
  • Czy wiesz, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po to sięgnąć?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone.”

Więcej informacji na stronach: www.soulbodyfusion.com, www.jonettecrowley.com i www.jonettecrowley.pl

termin: 26 marca, godz. 19.30 – 21.30

uczestnictwo w spotkaniu: 50 zł lub więcej (jeśli poczujesz, że chcesz dać większą kwotę)

proszę o zgłoszenia telefoniczne, smsowe: 508 175 132.

Zapraszam też na indywidualne sesje uzdrawiania.

Medytację Soul Body Fusion prowadzi Rafał Górniak – Jestem praktykiem Soul Body Fusion, psychologiem i terapeutą. Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne pracuję w przestrzeni uzdrawiania, połączenia z Duszą i Sercem. Intuicyjnie daję się prowadzić i pozwalam się przejawić temu, co potrzebuje się przejawić, przynosząc uzdrowienie i zmianę.

W swojej pracy integruję i korzystam z wielu, poznanych i sprawdzonych na sobie metod i narzędzi rozwoju (z psychoterapii Gestalt, Psychologii Zorientowanej na Proces, ustawień systemowych, metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością) oraz duchowych metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą.

W metodzie Soul Body Fusion niezwykłe jest połączenie jej prostoty z głębią i mocą zmiany, którą przynosi.