Kobiety w Relacjach – 5Rytmów i Ustawienia

kobiety-w-relacjachKobiece relacje potrafią być zawiłe i mało bezpośrednie.

Na wierzchu może być słodycz, a wewnątrz, w brzuchu – złość i zazdrość.

Na wierzchu – rywalizacja, zawiść, a wewnątrz – szara niepewność.

„Kobiety w Relacjach” to warsztat oczyszczania warstw i ukazania prawdy, o tym, że * kobietą już jestem! z całym pięknem, trudem, mocą, ciepłem czy niepewnością* tak by poczuć jak to jest, kiedy lądujemy w sobie, we własnym majestacie i we własnej bezradności, prawdziwie otwierając się na drugą osobę.

„Kobiety w Relacjach” to połączenie dwóch doskonale uzupełniających się metod pracy z ciałem, umysłem i duchem – ustawień systemowych i 5Rytmów® – by odkrywać nową przestrzeń życia, pozostawiając znany nam schematem i wyłaniać się jako świeżość prawdy, autentyczne bycie.
Metoda Ustawień poprzez pośrednictwo reprezentantów, jest w stanie dość jasno odzwierciedlić i pokazać jak ukształtowaliśmy naszą wewnętrzną rzeczywistość. Pomaga w ujawnieniu nieświadomych i stłumionych rzeczywistości psychologicznych i dzięki temu w zintegrowaniu tego co się w nas rozszczepiło, a co jest gotowe by ponownie się połączyć.

5Rytmów® świadoma praca z ciałem, w której skupiamy się przede wszystkim na procesach intuicyjnych; jest prostą, dynamiczną, pełną mocy praktyką ruchu, pozwalającą między innymi na uważne zanurzenie się w ciele, poszerzanie świadomości, uwrażliwienie zmysłów i odkrycie ogromnego spektrum możliwości poruszania się. Uczy nas podążać za impulsem odkrywając to, co nieznane, nieprzewidywalne, nowe. Pomaga rozpoznać potrzebę wolności i ekspresji.

Beata Eckert – jest od 2008 nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów®

Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką, masterem NLP oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. Od kilku lat prowadzi warsztaty łączące Ustawienia i 5Rytmów® www.taniec5rytmow.pl

Kama Korytowska – prowadzi ustawienia systemowe od 2002 roku, a od kilku lat jako jedyna w Polsce, ustawienia Intencji – praca z traumą – metodą prof. Franza Rupperta. Jest trenerką angielskiego instytutu Integrative Bodywork and Movement Therapy (Psychologia Somatyczna, Ruch Autentyczny, Body Mind Centering®). Prowadzi warsztaty w Polsce i za granicą www.korytowska.eu

termin: 14-15.05.2016

sobota godz. 10.00- 18.00 niedziela godz.10.00- 16.00

koszt: 420zł*/480zł (*niższa kwota przy rezerwacji do 28.04.2016)

zapisy: info@taniec5rytmow.pl Sylwia tel.664 02 76 46