SaBo

Rozwój świadomości.

  • Masaże – balans energetyczny, ładowanie energią i oczyszczanie – masaże, nauka tańca skrzydeł.
  • Indywidualne ustawienia hellingerowskie oraz oczyszczanie mieszkań.
  • Indywidualne sesje ustawień hellingerowskich na figurkach tylko dla osób które wcześniej były na zabiegu energetycznym – masażu i w ich przypadku to nie wystarcza.

Praca energetyczna jest wypadkową moich predyspozycji ale też przeżyć i nauk które pobieram od przeszło trzydziestu już lat. Zaczynając od sztuk walki w tym ChiQung, poprzez szereg wieloletnich usystematyzowanych praktyk szamańskich a później od 2002 r. buddyjskich a jeszcze bardziej tych spontanicznych niezapowiedzianych przeżyć.

Póżniej w 2008 roku ukończyłem dwuletnie studia u Gerharda Walpera -Szkołę Nowych Ustawień Hellingerowskich, które pokazały mi dobitnie, że na wszystko jest czas w tym na uzdrowienie.

Prowadziłem też swoje firmy, pracowałem jako analityk pracy i dyrektor ds. handlowych po czym znów wracam do pracy w kierunku w którym prowadzi mnie serce.

Były i są jeszcze ważniejsze rzeczy w mym życiu, które wpływają na to jak wykonuje to co robię ale o niektórych rzeczach mówi się tylko jeżeli same chcą być powiedziane.

Podlegamy różnym energią, które najczęściej wybieramy sami choć zazwyczaj nie jesteśmy świadomi skutków energetycznych albo po prostu są kosztem jaki musimy ponieść.

Praktykuje buddyzm tybetański który nie jest dla mnie oddzielony od chrześcijaństwa, wierzę w Anioły i ich przewodnictwo, wierzenia Indian, Majów, Słowian. Dla mnie to jedno Najwyższe Źródło które manifestuje się stosownie do naszych wewnętrznych legend tego w co wierzymy my i ludzie wokół.

Energie wokół nas istnieją, tworzone są zarówno przez Najwyższe Źródło jak i ludzi ale nie tylko.

Parafrazując słynną buddyjską Sutrę Serca „forma jest energią, energia jest formą. Nie ma formy bez energii nie ma energii bez formy”

Najlepiej zwracać się w stronę Jasnych energii ( Bóstw, istot, ludzi) wtedy wszystko w życiu zaczyna iść w dobrą stronę na tyle na ile pozwalają przeszłe żywoty i teraźniejsze życie.

Czasem potrzebujemy dodatkowej energii by ruszyć: w postaci słowa, uwolnienia od myśli czy bezpośredniego przekazu energii.

Energia którą działam którą przekazuję płynie tylko przeze mnie. Nie staram się zgadywać jaka będzie nawet w najbliższej minucie w trakcie zabiegu. Nie wiem czy będę oczyszczał czy łądował energią czy będziesz się śmiać czy płakać gdy coś skrytego będzie się uwalniać. Jeżeli już się mocno rozwijasz prawdopodobnie doświadczysz wizji lub pogłebisz swoje zrozumienie. Podkreślę tylko przepuszczam przez siebie coś większego niż ja.

To tylko słowa, im ich mniej w naszej głowie tym lepiej czujemy życie i siebie.

Zapraszam

W tej chwili proponuje pracę energetyczną poprzez:

  • masaż- zabieg energetyczny autorski w cienkim ubraniu lub w bieliźnie pod przykryciem cienką tkaniną
  • masaż – zabieg energetyczny Lomi Lomi w bieliźnie

Oba zabiegi na stole do masażu. Odbywają się przy dźwiękach muzyki.

Pierwszy zabieg-masaż przez cały czas leży się na brzuchu, sporadyczne przypadki gdy jest inaczej. Chociaż praca opiera się głównie na porozumieniu z duszą – wyższą świadomością co oddziałuje na nasze życie i relacje to masaże przy okazji działają na całe ciało w tym problemy z kręgosłupem, stawami a często i inne dolegliwości. Jeżeli mamy temat który jest ważny do możemy przyjść na zabieg z wyraźną intencją jego rozwiązania w innym przypadku zalecam otwarcie przestrzeni na to by przyszło to co najlepsze i na co jesteśmy gotowi w tym momencie.

Uczę tańca skrzydeł mającego korzenie w w hawajskiej tradycji Kahunów. Bardzo szybko osiąga się efekty czucia energii i jej przepływu. Przy czym jest prosty i możliwy do wykonania dla każdego.

Zapraszam na sesję indywidualne i grupowe.

Masuje w Domu Dźwięków w Poznaniu od poniedziałku do piątku od samego rana. Terminy do ustalenia.

Oczyszczanie mieszkania od godziny do kilku.

W życiu można się kierować odważnym pójściem za swym sercem lub lękami a wybieramy każdego dnia w każdej chwili.

SaBo

Facebook – Taniec Intencji

570 458 109