Warsztat – Energia Kobieca

ENERGIA KOBIECA (odmładzające techniki dla zdrowia)
warsztat tylko dla kobiet

energia-kobiecaNa tym warsztacie przeznaczonym wyłącznie dla kobiet możesz nauczyć się jak transformować niewykorzystaną energię w rozwój osobisty, zdrowie i urodę. Nie będzie tu warsztatów z tantrycznego seksu, ale będą warsztaty poświęcone akumulacji sił witalnych, odmładzaniu, ćwiczeniom oddechowym podnoszącym możliwości odczuwania nie tylko doznań seksualnych, budzenia zmysłów itd. To wprowadzenie nowej jakości bycia Kobietą, która jest świadoma siebie.

Ćwiczenia stosowane w tej jodze nie tylko poprawiają jakość doznań zmysłowych, ale przedłużają intymną młodość, zapobiegają oraz leczą problemy seksualne i schorzenia.

Poznasz jak odzyskać i twórczo zastosować swoją energię kobiecą, jak uniknąć jej strat w przyszłości. Będzie również przedstawiona wiedza jak wykorzystywać niektóre techniki w życiu codziennym, jak sobie radzić z emocjami, uczuciami, które stanowią nieodłączną wartość życia Kobiety.

Co będzie?

W sobotę:

  • Wprowadzenie do Tantry, zapoznanie się z niektórymi zagadnieniami z Tantra Joga i Tao miłości
  • Techniki oddechowe

W niedzielę:

  • Serie ćwiczeń …ćwiczeń…. znów ćwiczeń …i relaks
  • Praca z emocjami

Nie jest wymagane doświadczenie w jodze lub specjalna sprawność fizyczna. Ćwiczenia dostępne dla każdej kobiety, w każdym wieku oraz stanu zdrowia. Informacja dla osób, które brały udział w poprzedniej edycji: będzie powtórka z teorii oraz dużo ćwiczeń!

Prowadząca: Lada Toulik – z pochodzenia jest Rosjanką. Mieszka w Polsce już od dawna. Ma wykształcenie psychologiczne, skończyła studia podyplomowe w zakresie doradztwa seksuologicznego w Studium Psychologicznym przy Poznańskim Uniwersytecie. Nauki tantryczne poznała po raz pierwszy będąc tłumaczką nauczyciela tantra-jogi z Rosji – Luczisa, który już ponad 14 lat wykłada nauki o miłości w Polsce. Później stała się adeptką tej wspaniałej wiedzy. Organizowała razem z Luczisem i jeździła z grupami z Polski na Syberię, na Kaukaz, do Indii, Nepalu, Tybetu, gdzie odbywały się różnego rodzaju zajęcia, szkolenia. Uczy się tantry ponad 10 lat. Jest instruktorką tańca brzucha. Uwielbia podróże. Uwielbia też dzielić się wiedzą, którą od lat doświadcza „na własnej skórze” i chętnie przekazuje innym to, co praktycznie sprawdziła w swoim życiu.

Na zajęcia przychodzimy w wygodnym ubraniu (np. luźne dresy), najlepiej z tkanin naturalnych.
Na nogach najlepiej skarpetki (lub bardzo miękkie czeszki, kapcie itd.).

data warsztatów:

  • 19.11.2016 godz. 10-18 z przerwą na lunch
  • 20.11.2016 godz. 9-15

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

  • cena: 230 zł (w cenie: lekki, wegetariański obiad)
  • cena dla osób powtarzających: 180 zł
  • obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 50 zł, która jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca.
zgłoszenia mailowo pod adresem: ilima@o2.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAM
Anna Kornas 501741442