Kasia Kajewska

MA-URI pojawiło się w moim życiu w 2003 roku. Na drodze licznych zmian stanęłam wówczas na rozdrożu. Otworzyły się wrota w nieznane. Miałam silną potrzebę prostoty, powrotu do natury i szukania cudów w codziennym życiu. Zaczęłam zauważać szpary światła tam, gdzie dotąd było ciemno. Pośród ciemności.

Wołałam i w odpowiedzi pojawił się duch Polinezji i filozofia Huny.

Podczas wakacji w Szklarskiej Porębie po raz pierwszy doświadczyłam dotyku MA-URI z rąk pięknego Ducha Stasi Brzozowskiej. Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie.

W pierwszej kolejności trafiłam na osobę naszej poznańskiej świetnej nauczycielki Moniki Tomaszewskiej. To u niej szlifowałam techniki i dokonywałam wewnętrznych przemian (nie zawsze łatwych) podczas treningu początkowego. Rok później znalazłam się w Danii, gdzie odbyło się podsumowanie treningu początkowego. Tam poznałam twórców i głównych Nawigatorów MA-URI Katję i Hemiego Foxów.

Przez kolejne lata praktykowałam dotyk MA-URI na rodzinie i znajomych. W 2009 roku odbyłam trening emocjonalny w Nowej Zelandii. Dopiero po miesiącznej pracy z własnymi emocjami w otoczeniu nowozelandzkiej przyrody i maoryskiej kultury byłam gotowa, by pracować z klientami.

W 2012 roku uczestniczyłam w ostatnim Treningu „Kaitinana”, również w Nowej Zelandii, który zakończył cykl nauczania bezpośredniego z Nawigatorami MA-URI. Od tej pory wykonuję sesje MA-URI Bodywork wszystkim tym osobom, które poczują potrzebę właśnie tej pracy z ciałem.

Jestem licencjonowanym praktykiem MA-URI

698 408 403

e-mail: katha8@wp.pl

Więcej na temat MA-URI na stronie www.ma-uri.pl