Magda

Kurs masażu dźwiękiem wg. metody Petera Hessa skończyłam w Peter Hess Akademia Polska w Rewalu pod wrażliwym na dźwięki i serdecznym nadzorem Małgorzaty Musioł.

Od 2009 roku prowadzę masaże, relaksy, koncerty, medytacje z misami. Dwa lata później zaczęłam też prowadzić spotkania z gongiem.

Od ponad 20 lat ćwiczę jogę a umiejętności wydobywania dźwięków pozwalają mi towarzyszyć warsztatom jogi i grać podczas do relaksu.

W mojej praktyce obserwuję wspaniałe efekty u osób ćwiczących jogę. Z każdą kolejną asaną, ich ciała pozbywają się kolejnych blokad. Dźwięk moich instrumentów dopełnia ten proces. Poza przyjemnością słuchania, dźwięk harmonizuje duszę i ciało.

magdaena-pulwicka-low

W Hinduizmie mówi się Nada Brahma – świat jest dźwiękiem. W pełni podpisuję się pod tym zdaniem. Zachęcam każdego do wprowadzenia dźwięku mis i gongów do własnego życia.

Moja miłość do mis i gongów zaowocowała domem dla nich. Wcześniej szukałam przestrzeni w której mogły by znaleźć należne im miejsce. Nie znalazłam, więc postanowiłam stworzyć je sama z aktywną i kreatywną pomocą Piotra, mojego męża.

Z szacunku jaki mam do dźwięku i jego wpływu na życie, zaczęłam tworzyć dla nich miejsce. Miejsce gdzie mogły by się rozgościć bez trącania, przestawiania, przesuwania i chowania. Na zawsze zamieszkać.

Uznałam że dusze w nich zaklęte zasłużyły na własny kąt. I tak też się stało.

Dom Dźwięku jest gościnnym miejscem chętnym do przyjęcia każdego. Moje instrumenty są w nim gospodarzem. To one są u siebie a my jesteśmy ich gośćmi.

Zapraszam w ich imieniu wszystkich kochających dźwięki i ciekawych ich wpływu na nas.

Przyjdźcie do miejsca gdzie na pierwszym planie jest DŹWIĘK.