O mnie

Nazywam się Magdalena Pulwicka.

magdaena-pulwicka-lowSkończyłam kurs masażu dźwiękiem wg. metody Petera Hessa w Peter Hess Akademia Polska w Rewalu pod wrażliwym na dźwięki i serdecznym nadzorem Małgorzaty Musioł. Od 4 lat prowadzę masaże, relaksy, koncerty, medytacje z misami a od dwóch lat także z gongiem.

Od 12 lat ćwiczę jogę. Co roku towarzyszę warsztatom jogi i gram po ćwiczeniach do relaksu.

W mojej praktyce obserwuję wspaniałe efekty u osób ćwiczących jogę. Ich ciała pozbawiane są kolejnych blokad z każdą następną asaną. Dźwięk moich instrumentów dopełnia ten proces. Poza przyjemnością słuchania, dźwięk robi wiele dobrego dla naszej duszy i ciała.

W Hinduizmie mówi się Nada Brahma – świat jest dźwiękiem. W pełni podpisuję się pod tym zdaniem. Zachęcam każdego do wprowadzenia dźwięku mis i gongów do własnego życia.

Moja miłość do mis i gongów zaowocowała domem dla nich.

Wcześniej szukałam przestrzeni w której mogły by znaleźć należne im miejsce.

Nie znalazłam, więc postanowiłam stworzyć je sama.

Z szacunku jaki mam do dźwięku i jego wpływu na życie, zaczęłam tworzyć miejsce gdzie mogły by bez trącania, przestawiania, przesuwania, chowania – na zawsze się rozgościć.

Uznałam że dusze w nich zaklęte zasłużyły na własny kąt. I tak też się stało.

Dom Dźwięku jest gościnnym miejscem chętnym do przyjęcia każdego. Moje instrumenty są w nim gospodarzem. To one są u siebie a my jesteśmy ich gośćmi. Zapraszam w ich imieniu wszystkich kochających dźwięki i ciekawych ich wpływu na nas.

Przyjdźcie do miejsca gdzie na pierwszym planie jest DŹWIĘK.