Anita Wesner

anita-wesner-2„Tak jak wszystkie rzeki kończą swój bieg w oceanie, tak wszystkie formy jogi kończą się podniesieniem Kundalini, twórczego potencjału istoty ludzkiej. (Yogi Bhajan)”

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się w 1999r. i trwa do dzisiejszego dnia. Jej początki sięgają szkoły (Studium Ekofilozofii), którą ukończyłam w Bydgoszczy z z tytułem „technika odnowy biologicznej „Tu zaczęłam ćwiczyć jogę, choć nie tylko, by potem część mojego życia poświęcić na codzienną praktykę. Lata mijały, a ja ciągle odkrywałam coś nowego, kawałek po kawałeczku. I tak poznałam jogę Iyengara, Ashtangę, Tai Chi, Chi Kung ku mojemu ogólnemu zadowoleniu.

Któregoś dnia na mojej drodze stanęła joga kundalini nie mając żadnych żadnych wątpliwości zaczęłam ją praktykować z pełnym oddaniem. To było jak powiew ożywczego wiatru w upalny letni dzień. Joga kundalini wniosła do mojego życia ogrom zmian na wielu poziomach, czego cały czas nieustająco doświadczam. Dziś jestem już certyfikowanym nauczycielem KY opartej o system Yogi Bhajana.

YK jest przede wszystkim jogą doświadczania, jogą świadomości, jogą odkrywania naszego wew. twórczego potencjału. Czego życzę nam wszystkim nieustająco. Cały czas niestrudzenie poszerzam swoje zainteresowania i tak m.in. ukończyłam kurs Vedic Art I i II stopień , certyfikowany kurs Aura-Soma I,II poziom. Jestem Liderem Jogi Śmiechu. Wykonuję masaże energetycznie i nie tylko. Maluję obrazy, tworzę mandale, piszę wiersze i prozę, gram na bębnie szamańskim i kalimbie, praktykuję jogę, tańczę, śpiewam mantry. Zapraszam do wspólnej praktyki.

Amarjot Kaur ( Anita.W)