Aromatouch – szkolenie certyfikowane

Technika AromaTouch to wyjątkowa metoda aplikacji olejków eterycznych opracowana przez dr Davida Hilla. Technika ta jest aplikacją olejków eterycznych, która łączy specjalny sposób aplikacji z ośmioma najpotężniejszymi olejkami i mieszankami doTERRA.

Technika AromaTouch została zaprojektowana, aby promować homeostazę i relaksację, zmniejszyć stres i wspomóc ogólne samopoczucie. Mozna ją wykonywać zarówno w domu jak i w gabinecie terapeutycznym.

Ruszyły zapisy na pierwsze szkolenie Aromatouch prowadzone przez polską instruktorkę, według ustandaryzowane przez dr. Hilla metody, zaktualizowanej w ostatnim roku. Mamy bardzo kameralną grupę na to szkolenie, więc jeśli chcesz skorzystać, zapisz się już dziś.

Każdy olejek eteryczny w technice AromaTouch został wybrany ze względu na jego indywidualne właściwości aromatyczne i ich silne właściwości aromatyczne po połączeniu.

Technika AromaTouch wykorzystuje specyficzne wytyczne i instrukcje dotyczące zarówno dawkowania, jak i stosowania, które czynią go bezpiecznym i skutecznym sposobem uzyskania pełnych korzyści z olejków eterycznych. Technika AromaTouch jest delikatna i może być dostosowana do skóry młodej lub wrażliwej, aby każdy mógł odnieść korzyści bez obawy o przeciążenie ciała.

Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia, zestaw olejków klasy terapeutycznej oraz materiały szkoleniowe.

20 października 2019 o 10:45 – 17:45

Cena szkolenia: 570 zł

W cenie szkolenia:

  • Zestaw olejków czystej klasy terapeutycznej Aromatouch
  • Materiały szkoleniowe
  • Certyfikat ukończenia szkolenia
Bilety będą dostępne tylko do 10 października w związku z koniecznością zamówienia zestawów do pracy.

  • Na szkolenie trzeba wziąć własny ręcznik lub chustę, najlepiej również mieć rozpinaną bluzę lub koszulę.
  • Faktury za szkolenie można pobrać w chwili zakupu biletu poprzez serwis biletowy. 

Szkolenie poprowadzi Eliza Nowosielska, jedyna w Polsce instruktorka Aromatouch, mająca uprawnienia do szkolenia innych w tej metodzie.