Astronumerologia cz. 2 – kurs

Józef Erwin Onoszko  – wybitny i doświadczony astrolog, naucza i doradza w Polsce i Europie. Mówi: „na co dzień zajmuję się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi, doradzam we wszystkich ważnych czy trudnych sytuacjach życiowych w oparciu o doświadczenie, symbolikę, astronumerologię i astrologię.

Zapraszam Cię na spotkania, które dają możliwość znalezienia rozwiązania niemal z każdej sytuacji.”

Będą też dodatkowe zajęcia w skróconym tempie umożliwiające uzupełnienie wiedzy o Astronumerologii cz.1, które pozwolą dołączyć na kurs Astronumerologii cz.2. cena 200 zł. wpłata 50 zł na konto do 10.10

Będzie to kontynuacja kursu Asronumerologia cz.1. Wiedza, którą zdobędziesz na kursie jest niezbędna tam gdzie masz do czynienia z ludźmi – w pracy zawodowej, w rodzinie lub w układach partnersko-towarzyskich. Astronumerologia jest najłatwiejsza do przyswojenia i jest zarazem najszybszą metodą analizy człowieka. Swoją precyzją ustępuje tylko samej astrologii.

Jest połączeniem wiedzy astrologicznej i numerologicznego systemu hebrajskiego. Inaczej mówiąc jest wiedzą uniwersalną opartą na tysiącletnich tradycjach.

Na kursie nauczysz się między innymi jak określać kierunek zawodowy człowieka, relacje partnerskie, jaki numer domu najlepiej nadaje się na działalność gospodarczą, kiedy występują bessy i hossy, jakie potrzebujesz niezbędniki życiowe, aby być zdrowym i szczęśliwym. Ponadto znajdzie się tu wiele innych praktycznych informacji pozwalających na poprawę jakości twojego życia.

termin:

  • 14 października 2017 (sobota), godz. 10.00 – 18.00,
  • 15 października 2017 (niedziela), godz. 10.00 – 17.00
cena: 300* / 350 zł (niższa kwota do 08.10 wpłata 50 zł)

informacje i zapisy: Sylwia 664 02 76 46 (po godz. 16.00)

zapraszamy również na spotkania indywidualne – sesje 2,5 godzinne, w cenie 250 zł z możliwością nagrania sesji na nośnik elektroniczny.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !