Baśnie ludów Ziemi

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI – powracają do Domu Dźwięku

Baśnie, które opowiada śpiewa Aishi Ma, to prastare tradycyjne opowieści z wielu krańców świata oraz te, które przychodzą teraz… to mozaika głosu, dźwięku tradycyjnych instrumentów z odległych krain i ciszy… 

„Mówią, że ta Ziemia to sen. To baśń sama w sobie – pełna świętych wzorów i ścieżek piękna. Jest jak mapa prowadząca do źródła śnienia. Skarb poszukiwany we wszystkich baśniach jest w Sercu.  Istnieje naprawdę. Dotrzeć tam, to przebudzić się – te wszystkie baśnie, które ze mną podróżują są ukłonem dla Wielkiej Tajemnicy którą jesteśmy, która istnieje w Sercu wszystkiego co jest… w każdym sercu… i jest naszą najprawdziwszą esencją”
29 grudnia 2018 (sobota)

  • dla DZIECI godz. 11:30  – 12:30
  • dla STARSZYCH SLUCHACZY godz. 18:30- 20:30
Prowadząca: Aishi Ma, wędrowna baśniarka

Koszt: 35 zł (lub dotacja z serca – tyle, ile możesz podarować)

ZAPISY: basnieludowziemi@gmail.com

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI

Ludzie od zawsze gromadzili się, by słuchać baśni. Zasiadali przy ogniu i wsłuchując się w słowa tworzyli wiele światów.

Sztuka opowiadania znów staje się żywa w naszym społeczeństwie, baśń niesie naukę, prastarą mądrość i głębię, której jesteśmy spragnieni w dzisiejszych czasach. Prawdy te zawsze były przekazywane przez pokolenia, aby człowiek pamiętał o tym, kim jest i o tym, jak żyć w harmonii na tej 

Wędrowne baśniarstwo, to sztuka, która znów zaczyna tętnić życiem. Więcej o projekcie Baśnie Ludów Ziemi na stronie www.basnieludowziemi.wix.com/basnieludowziemi Serdecznie zapraszamy do świata baśniowej metafory.