Biały śpiew wytwarza CIEPŁO – intensywny warsztat dla kobiet z emisji białego głosu

Nie wiem jak Wy ale ja ostatnio marznę. Końcówka zimy, końcówka pandemii, lutowe, porwiste wichry jak z nordyckich krain – to wszystko wyziębia ciało i ducha.
Potrzebuję ciepła i na szczęście wiem, jak je wytworzyć głosem.

Zapraszam Was do wspólnego dzielenia się dźwiękowym ciepłem i do intensywnego doświadczenia techniki śpiewu białego.

„Biały śpiew wytwarza CIEPŁO” to warsztaty, które uświadomią Wam, gdzie właściwie mieszka Wasz głos. Ten autentyczny głos-zwierz, odważny, głośny i silny. Głos z pola, głos z lasu, głos z baśni o czarownicy w domku na kurzej nóżce…

Sprawdzimy, gdzie falują jego ciche początki, jak się rozwibrowuje i rozkwita, żeby w pełni się zamanifestować w postaci zdrowego dźwięku na otwartym gardle.

Poza witalnym, dźwiękowym przepływem, skupimy się też na fizjologii i kawałek po kawałku przeanalizujemy skąd się właściwie biały głos bierze, gdzie jest jego korzeń i co najważniejsze – jak pracować z ciałem i głową żeby swobodnie popłynąć z pieśnią w tej technice. Gdzie są pułapki a co może pomóc się rozluźnić, puścić kontrolę i zaufać.
Na potrzeby warsztatu CIEPŁO wybrałam pieśni bardzo otwierające głos i serce – tradycyjną polską pieśń miłosną, litewską, polifoniczną sutartine i uwaga uwaga nowość, gorąca bułeczka, hit – wiośniankę (czyli kobiecą, radosną, krzykliwą pieśń śpiewaną na wiosnę) mojego autorstwa

Warsztaty są przeznaczone dla kobiet, które chcą intensywnie rozpocząć swoją przygodę ze śpiewem białym lub mają już doświadczenie w tej materii, pragną pogłębić swoją wiedzę i kontynuować praktykę tej wokalnej techniki.

Jeśli CIEPŁO Cię woła poniżej znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

CENA: 120 zł

KIEDY: 13 marca 2022r (niedziela), 10:00 – 13:00

ZGŁOSZENIA: info@paulinamiu.com (w tytule: Ciepło-Warsztaty)

Ilość miejsc mocno ograniczona.


Miułość

To naczynie, wielka misa, którą napełniam warsztatami, koncertami i działaniami rozwojowymi dla kobiet, które pragną dziko rozkochać się w swoim głosie, rozbudzić moc osobistą, śpiewać całą sobą a także poznać i oswoić Wewnętrzną Wilczycę.

Paulina Miu

Jestem samorodnym głosołazem – włażę z moją ciekawością w chaszcze ludzkiej dźwiękowości, eksploruję, obserwuję, nadsłuchuję nieoczywistego.

Przyjaźnię się z moim własnym głosem. Jest moim narzędziem pracy, przyjemności, wyciszenia, doenergetyzowania. Pracuję z pieśniami tradycyjnymi, komponuję własne a także praktykuję i uczę śpiewu białego. Od lat jestem związana z Teatrem Węgajty. Realizuję i wspieram różnorodne projekty społeczne i artystyczne. Ukończyłam muzykoterapię na Akademii Muzycznej w Łodzi i intermedia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Mieszkam z rodziną w Berlinie ale wracam jak bumerang do Polski. Pochodzę z Suwalszczyzny i kawałki mojej duszy są zaklęta w polodowcowych jeziorach, tańcząc pomiędzy głazami narzutowymi.

Ze swoimi głosowymi działaniami i warsztatmi pojawiłam się m.in. w:

Radialsystem (Berlin), Jatiwangi Art Factory (Jawa, Indonezja) Trust Dance Company (Soul, Korea Południowa), Between Sky & Sea (Herdla, Norwegia), Vougascapes (Vouzela, Portugalia), Malta Festival (Poznań), Unithea (Frankfurt nad Odrą), Konteksty (Sokołowsko), Munetik Symposium (Armenia).

www.paulinamiu.com