Ceremonia Dance & Sounds Medicine. My Life – My Love

Aby zregenerować i odnowić energię zapraszamy Cię w podróż, której celem jest spotkanie się ze sobą – ze swoją nieograniczoną mądrością, mocą oraz obudzenie i wzmocnienie energii życiowej. Uwalnianie i odkrywanie siebie poprzez brzmienia własnego głosu, poprzez własny niepowtarzalny ruch naturalny i dźwięk instrumentów naturalnych.

Pierwszy krok do odzyskania energii życia to uwolnienie napięć, oczyszczenie ciała z hormonów stresu, zanieczyszczeń środowiska, rozluźnienie i regeneracja.

Cały warsztat to spotkanie ze sobą, ze swoim ciałem, głosem i wibracjami.

ODDECH i GŁOS

Obudzenie ciała, rozluźnienie, ugruntowanie i uwolnienie naturalnej ekspresji. Oczyszczenie z emocji i napięć poprzez oddech, głos i ruch.

WIBRACJE I WYOBRAŹNIA

Regeneracja każdej komórki poprzez wibracje własnego głosu, wibracje instrumentów naturalnych, wyobraźnię ciała i odczuwanie. Oddech, relaks, rozluźnienie i medytacja.

RUCH I EKSPRESJA

Ruch spontaniczny, własny ruch wyrażający Ciebie takim jaki jesteś. Improwizacja, spontaniczność i ekspresja ciała ruchem i głosem. Połączenie z duchem życia.

Uwolnij ciało, uwolnij głos, uwolnij wyobraźnię, naturalną ekspresję i odkryj swoje twórcze talenty. Pozwól sobie śpiewać tak jak śpiewasz kiedy nikt nie słucha, jak się poruszasz, jak tańczysz kiedy nikt nie patrzy, jak grasz kiedy grasz dla siebie. Oddychaj życiem i czuj przyjemność, całym sobą wyraź tą przyjemność. Wyraź siebie, pozwól by ciało, uczucia i wyobraźnia poprowadziły ruch i głos. Zrób to tylko dla siebie, niech to będzie Twoja naturalna ekspresja ciała. Eksperymentuj, improwizuj, próbuj i ciesz się każdym błędem, każdym fałszem, każdym koślawym ruchem – stań się jak dziecko, ucz się życia po swojemu, baw się życiem i pozwalaj sobie robić to co kochasz. Pozwalaj sobie robić to o czym marzysz od dziecka i rób to tak jakby nikt nie patrzył i nie oceniał – rób to dla siebie i dla swojej przyjemności. Zauważ swoje wewnętrzne dziecko, przytul jego potrzeby i pragnienia, zobacz jego marzenia i lęki – zajmij się sobą i rób to co kochasz i o czym marzysz. Obudź miłość do siebie.

Wibracje i ruch mają ogromną moc rozluźniania i uwalniania blokad w ciele, które powstają w wyniku konfliktów w umyśle i przekonań ograniczających. Pomagają nam uświadomić sobie niekorzystne programy i przekonania, oczyścić i uwolnić to co zbędne jednocześnie wzmacniając to co korzystne.

LECZNICZE DZIAŁANIE WIBRACJI DŹWIĘKU I GŁOSU:

  • komórki oczyszczają się z toksyn, odbudowują błony komórkowe i zwiększają potencjał elektromagnetyczny,
  • masaż wibracyjny uwalnia ciało od stresu i puszczają blokady emocjonalno – energetyczne w meridianach,
  • odbudowują się łańcuchy DNA i aktywuje się pamięć komórkowa,
  • pogłębiasz oddech przeponowy i zwiększa się poziom natlenienia krwi i całego organizmu,
  • następuje poprawa układu odpornościowego, nerwowego i hormonalnego,
  • następuje synchronizacja pracy mózgu, pojawiają się fale alfa, theta i delta
  • rozwijasz wyobraźnię, intuicję i kreatywność..

SZCZEGÓŁY WARSZTATU:

https://www.wibracjamilosci.pl/warsztaty-i-ceremonie/dance-and-sounds-medicine/

KIEDY?
27 maj 2017r. – Sobota, godz. 10.00 – 18.00

CENA:
– do 14.05. cena 199 zł lub 350 zł (dwie osoby)
– od 14.05. cena 249 zł lub 450 zł (dwie osoby)

BILETY:
https://www.wibracjamilosci.pl/sklep/warsztaty-i-ceremonie/ceremonia-dance-sounds-medicine-1-dzien/

STRÓJ:
Ubierz się luźno, zabierz ze sobą wodę karimatę, poduszkę do siedzenia, koc i ulubiony instrument jeżeli takowy posiadasz 🙂

PRZERWA OBIADOWA OKOŁO 14:00
Zabierzcie ze sobą coś pysznego na wspólny stół 🙂 Wspólnie pocelebrujemy posiłek.

KONTAKT:
Ewa 501185009 lub ewa@wibracjamilosci.pl
lub przez Facebooka

Instrumenty naturalne, na których gramy: Gongi tybeteńskie, gong fen, gong brazylijski, 8 energetycznych mis kryształowych, śpiewające piramidy kryształowe, misy tybetańskie, tingsze, kije deszczowe, bęben oceaniczny, bębny szamańskie, bęben djembe, grzechotki, didgeridoo, shruti, kamertony anielskie, Zenko harmony, dzwoneczki Koshi 4 żywioły, dzwoneczki Chimes z brązu, kalimby, rury dźwiękowe, kamertony terapeutyczne i inne..

Pięknego życia 🙂 Asia, Ewa, Alek, Sławek