Ceremonia dla Kobiet. Przebudzenie Energii Życia

Witaj Kobieto,

Zapraszamy Cię do Świątyni Kobiecości gdzie właśnie otwierają się dla Ciebie jej bramy byś mogła zanurzyć się i doświadczyć Ceremonii Budzenia się Energii Życia.

Świątynia Kobiecości jest miejscem sacrum dedykowanym kobietom, które są gotowe na podróżowanie po ścieżkach swojej kobiecości, duchowości i seksualności. Jest to energetyczna przestrzeń dająca poczucie bezpieczeństwa by stawać się autentyczną i wolną. Wypełnia ją nieograniczona bezwarunkowa miłość, która otula i uzdrawia. Płonie tam fioletowy płomień transformacji, któremu możesz oddać wszystko to co ci już nie służy i potrzebuje odejść. Spływa do niej kryształowo-biały strumień światła, którym możesz napełnić siebie i otworzyć się na nowe. W tej świętej przestrzeni możesz poczuć jak to jest być akceptowaną jako kobieta, istota duchowa i seksualna.

Ceremonia przebudzenia energii życia jest doświadczeniem podczas którego będziemy otwierać nasze ciała i czucie na przepływ energii. Będziemy kontaktować się z energią wewnątrz nas i zapraszać energię z zewnątrz. Będziemy puszczać kontrolę by odnaleźć kontakt z naszym własnym przepływem i popłynąć na fali ruchu wibracji.

Doświadczenia które będą nas wspierać w tym procesie to między innymi:

 • Ceremonia picia kakao
 • Innerdance
 • Muzyka i taniec z twoich głębi
 • Łączenie się ze swoim Źródłem
 • Medytacje prowadzone
 • Uzdrawiający i transformujący krąg kobiet

Jeśli czujesz, że ta podróż jest właśnie dla ciebie, że tego właśnie ci teraz potrzeba, że budzi się w tobie chęć doświadczenia i celebracji to z otwartym sercem i łonem zapraszamy.

Brama właśnie się otwarła…

Do tej ceremonii zapraszam Cię wspólnie z moją cudowną siostrą Moniquita

Z serca do serca, z energii do energii
Kasia Vajra i Moniquita Wruszak

PROWADZĄCE: Kasia Vajra i Moniquita Wruszak

KIEDY: 21 września 2019, godz. 13:00 – 19:00/20:00 (w zależności od ilości osób)

ZAPISY: (obowiązkowe, liczba miejsc ograniczona „11 miejsc”)

 • formularz: https://forms.gle/TDD7NLg4nq5TaN4u9
 • mail: kontakt@kragkobietpoznan.pl
 • telefon: 515423101
KOSZT: 300 zł

STRÓJ:

 • ubierz się w strój w którym czujesz się wyjątkowo, wygodnie i swobodnie

KONTAKT Z NAMI:

 • kontakt@kragkobietpoznan.pl
 • 515 423 101

Prowadzące:

Kasia Vajra – Kobieta prowadząca otwarte i zamknięte kręgi kobiet od ponad trzech lat ( Krąg Kobiet Poznań). Ukończyła dwu letnią inicjację szamańską prowadzoną przez Jadwigę Nairę w Centrum Ty i Wszechświat. Studentka rocznego kursu masażu tantrycznego oraz szkoły Sex&Love. Gra na misach kryształowych i prowadzi Innerdance. Odrywa swoje powołanie jakim jest prowadzenie ceremonii i praca z kobietami w tematyce kobiecości, duchowości i seksualności.

Moniquita Wruszak – Od kilku lat zajmuje się szeroko pojętnym rozwojem. Mojemu sercu najbliższa jest ścieżka szamańska. Swoją wiedzę i doświadczenie zgłębiałam podczas licznych warsztatów rozwojowych oraz pobytów w dżungli amazońskiej pracując w odosobnieniu ze świętymi roślinami. Prowadzę sesje Innerdance grupowe oraz indywidualne. Podczas pracy energetycznej jaką wykonuje, równie dużą rolę przypisuję rozmowie oraz pracy z ciałem. W przypadku Innerdance jest to intuicyjny dotyk/masaż. Kocham poznawać ludzi i ich historie, to mnie inspiruje i napełnia wiarą oraz chęcią do działania. To samo czuję podróżując. Podróże otwierają przede mną zupełnie nowe horyzonty – dosłownie i w przenośni. Dzielę się z innymi tym czego sama doświadczyłam i tym co u mnie się sprawdza. Cenię sobie autentyczność i do takich spotkań Cię zapraszam. Prawdziwych, głębokich i autentycznych.