Ceremonia dźwięku i kakao w świątyni serca.

Zapraszamy Cię z serca do głębokiej podróży przy dźwiękach gongów, mis, sitaru, bębnów szamańskich, głosu i pieśni serca z medycyną kakao.
Będzie to tantryczna (przypominająca o połączeniu z wewnętrzną jednością), szamańska (ukazująca różne poziomy świadomości i postrzegania), jogiczna (głęboko odprężająca medytacja i joga nidra), muzyczna (z koncertem na żywo, muzyką świata oraz elektroniczną skomponowaną przez Mariusza)
podróż do wnętrza z wybraną przez Ciebie klarowną intencją, będącą drogowskazem dla świadomości.

Zapraszamy Cię do cudownego doświadczenia tańca intuicyjnego z opaskami na oczach do głęboko relaksujących dźwięków ambientu, gongów i śpiewu.
Do zanurzenia się w to, co jest w Tobie teraz Żywe. Pozwolenia sobie na po prostu bycie sobą w ruchu, ekspresji, tańcu, dotyku..
Pozwolenie sobie na bycie zobaczonym przez drugiego człowieka w emocjach, swojej prawdzie, tańcu, medytacji, spojrzeniu, lęku i radości…Pozwolenie sobie na odkrycie nowych wymiarów doświadczania poprzez zmysły, ciało, bardziej w harmonii i zgodzie ze sobą, z uważnością na każdy krok, na każdy oddech jednocześnie uwalniając kontrolę pozwalając się prowadzić sercu pamiętając o szacunku do swoich granic, do swojego 'nie i tak’.

Poprowadzimy Cię również poprzez tak zwane koło zgody (wheel of consent), abyś odkrył swoje autentyczne 'TAK – to jest to czegomożliwe chcę i co jest w zgodzie ze mną’, oraz autentyczne 'NIE – mówiąc nie Tobie, mówię TAK sobie, nie dotyczy to Ciebie, ale mnie, kochając siebie i troszcząc o moje granice, mówię z miłością – NIE’.

Doświadczenie to ma potencjał bycia wielowymiarowym, terapeutycznym, uwalniającym od nadmiernego ciężaru, czy lęków i stresu codzienności, relaksujące, otwierające serce na miłość, ukochujące ciało i ducha…jeśli tylko sobie na to pozwolisz.

Jak powiedział mi pewien mądry mężczyzna – „Jesteś Życiem, które wszystko w sobie zawiera, Jesteś Pełnią”. Chciałabym, aby to spotkanie zapoczątkowało, czy kontynuowało Twój powrót do Pełni, do Siebie, do Serca i Jedności.

Jest to czas pełni księżyca w gwiazdozbiorze lwa, o której Maria Moonset pisze tak:

~ 'Pełnia w Lwie uczy nas miłości do samego siebie, która jest kluczem do przeżywania miłości z drugim człowiekiem, a także do własnej kreatywności, radości życia i spontaniczności. Jeśli czujesz się przyblokowanie twórcze lub brak radości życia prawdopodobnie brakuje Ci miłości do siebie. Jeżeli trudno Ci odnaleźć szczęście w miłości, zobacz czy nie żałujesz jej sam/a sobie. Rozbudzanie miłości do samego siebie to długotrwały proces, tym trudniejszy im bardziej zabrakło nam miłości w dzieciństwie… ale w każdej chwili możemy zacząć! Najważniejsze to odkryć, że to tylko od nas zależy czy decydujemy się na krytykowanie siebie czy na docenianie. Często to w jaki sposób mówimy o sobie do innych i we własnych myślach jest gorsze od najzłośliwszej krytyki z zewnątrz. Przyjrzyj się temu jak mówisz i myślisz o sobie. Jak czuje się ktoś kto słyszy takie słowa? Poszukaj tych najgorszych słów, które sam/a sobie serwowałeś/aś przez lata i poczuj jak zgromadziły się one w Twoim ciele. A teraz poszukaj słów innych, dobrych, wspierających i doceniających. I mów je do siebie – łagodnie, jak do dziecka, które kochasz. Mów je tak by czuć, że Twoje ciało je przyjmuje, powoli, bez pośpiechu i bez przesady…. Nawet jeżeli początkowo jest Ci trudno to przyjąć zobacz jak powoli staje się to coraz łatwiejsze. Nie śpiesz się i nie popędzaj siebie, to nie może być kolejne zadanie jakie dajesz swojemu wewnętrznemu dziecku, ono musi Ci zaufać i uwierzyć a po tylu złych słowach to nie przychodzi szybko. Tylko nie przestawaj! Mów do siebie dobrze jadąc autobusem, czekając w kolejce, stojąc przed lustrem. Ilekroć zaczynasz powtarzać stare złe przekonania o sobie zatrzymuj to. Przeproś siebie za to wszystko co sobie dotąd mówiłeś/aś i nie pozwalaj by to się powtarzało. Mów sobie, że kochasz siebie nawet gdyby Cię to początkowo żenowało. Bądź wyrozumiały/a dla siebie. Dawaj sobie to co pragniesz dostać od innych: docenienie, uwagę, zaopiekowanie, czułość i miłość. A wtedy Twoja miłość do samego siebie odrodzi się i rozkwitnie.

Pełnia w Lwie jest czasem celebracji miłości! Jest czasem kiedy możemy rozpuścić wszystko to co nas od niej oddziela i zaufać. Z miejsca miłości wykwita cała nasza kreatywność, spontaniczność, pragnienie zabawy i dzielenia się radością. Teraz możemy wyrazić siebie w pełni, bez krytyki i ograniczeń: tańczmy więc, śpiewajmy, malujmy, piszmy…. Róbmy to co zawsze chcieliśmy zrobić, choć brakowało nam odwagi! To idealny czas na rytuały miłosne, na świętowanie i dawanie sobie tego co wyjątkowe. Jeżeli szukasz partnera możesz teraz zaprosić go do swojego życia. Jeżeli już jest z Tobą – możecie celebrować Waszą miłość.’

MEDYCYNA KAKAO
jest używana od tysiącleci w celach rytualnych, nazywana „pokarmem bogów”, czy „czarnym złotem Majów”.
Podczas ceremonii używam surowego, zmielonego, nieprażonego, niepalonego, wysokiej jakości ziarna kakao, które ma właściwości uzdrawiające dusze, umysł i ciało. Ziarno kakaowca, które zostało poddane jedynie procesowi fermentacji i suszenia, niczemu więcej.

Jest to łagodna medycyna serca, która otwiera Nas na przestrzeń pełną miłości oraz oferuje delikatną, pełną wyrozumiałości podróż wgłąb siebie.

Kakao umożliwia Nam widzenie tego, co może na co dzień nie jest aż tak oczywiste, umożliwia osobiste wglądy dające szerszą perspektywę oraz poznanie siebie na nowo.

Ma też właściwości uzdrawiające i poszerzające percepcję poprzez stymulację centralnego układu nerwowego. Powoduje produkcję endorfin i wyzwolenie ogromu radości i śmiechu 😉.

ZABIERZCIE ZE SOBĄ:
– wygodne, nie krępujące ruchów ubranie
– siebie
– brak koncepcji i oczekiwań 😉

!!!
ABY CZERPAĆ PEŁNE KORZYŚCI Z MOCY KAKAO I KRĘGU POLECAM:
– nie spożywać większych ilości pokarmu godzinę/ półtorej przed wydarzeniem
– najlepiej 24h przed ceremonią powstrzymać się od spożycia mięsa, wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego (nabiału), kawy, cukru, alkoholu i jeśli to możliwe to także papierosów
– dostaniesz od kręgu i medycyny kakao tyle, ile dasz – na ile się otworzysz, zaufasz, czy oczyścisz/przygotujesz ciało.
!!!

Prowadzący przez tę podróż:

Alelsandra Kubacka – medytacją i szeroko rozumianym rozwojem duchowym zajmuje się od 15 roku życia. Obecnie zanurzona głęboko w tantrze i pracy ze świętą seksualnością, masażem świątynnym, tańcem ekstatyczny/intuicyjnym/5 rytmami/ movement medicine, uwalnianiem głosu oraz napięć i traum z ciała. Certyfikowana nauczycielka Asthanga Vinyasa Jogi, uczennica w polskiej szkole międzynarodowej nauczycielki Tantry Santoshi, ISTA (International School of Temple Arts) oraz Path of Transformation John’a Hawken’a. Pracuje między innymi z takimi narzędziami jak – Reiki (drugi stopień), Quantum Healing/ Dwupunkt (stopień mistrzowski) – łączy te dwa narzędzia i tworzy nowe, praktyki oddechowe – jogiczne i tantryczne, ustawienia w polu serca, masaż świątynny Lomi Lomi Nui (certyfikowana przez Aloha International, z linii Abrahama Kawaii), masaż żywiołów Kahi Loa, masaż tantryczny, de-armouring/ rozbrajanie, narzędzia szamańskie, podróże do bębna i głosu, indywidualne sesje pracy z cieniem i integracją doświadczeń psychodelicznych, uzdrawianie relacji. Prowadzi kręgi kobiet z medycyną kakao z aktywnymi medytacjami i uwalnianiem głosu. Kocha dzielić się muzyką jako narzędziem do uzdrawiania duszy.

Strona ~ Yoga Sadhana
https://m.facebook.com/yoga.aleksandra.kubacka/

Mariusz Czaiński – muzyką zajmuje się od około 20 lat. Podróż ta zaczęła się od gitary, a następnie przeniosła się na fascynację brzmieniem indyjskiego instrumentu – sitaru, do którego zapałał ogromną miłością oraz muzykę elektroniczną i dźwiękami ambientu.
Daje mu to wolność i radość bycia sobą totalnie, możliwości ekspresji, których nie znalazł nigdzie indziej. Lubi wprowadzać ludzi w stan głębokiego odprężenia i relaksu poprzez terapeutyczne podróże do dźwięku mis i gongów. Jego koncerty są kojącym doświadczeniem dla ciała i ducha przywracającymi wewnętrzną harmonię.
Mariusz co tydzień w niedzielę gra w Domu Dźwięku w Poznaniu – Moc Gongu. Możecie się z nim umówić na indywidualne sesje masażu dźwiękiem!
O swojej muzyce mówi jako wielopłaszczyznowej, przynoszącej -transformacje, ukojenie, relaks, poruszenie zmysłów i wyobraźni, harmonię, wewnętrzną jedność i wgląd. Ambient ninja zaprasza Was w podróż do magicznej krainy dźwięków:).

Strona ~ Sound Harmony
https://m.facebook.com/SoundHarmonyMusic/

KOSZT/wymiana energetyczna za udział w ceremonii:
160zł

UWAGA ♥
1. Jeśli wpłacicie zaliczkę 60zł do 3 lutego na konto poniżej, to macie od nas zniżkę i cena za ceremonię wynosi wówczas 130zł.
2. Jeśli wpadniecie na ceremonię to macie jednorazową zniżkę na masaże u Nas obojga.

Płatność na miejscu lub przelewem ~
Nr konta 82 1050 1445 1000 0092 0211 5417.
Tytułem: darowizna na cele kultowe + imię i nazwisko + ceremonia kakao.

Ilość miejsc jest ograniczona, proszę o wcześniejsze poinformowanie nas o uczestnictwie oraz wszelkich problemach zdrowotnych.

Jeśli czujesz wołanie serca, aby być z nami podczas tej podróży i jedyną przeszkodą jest przeszkoda materialna…napisz/zadzwoń do mnie na pewno znajdziemy inny sposób wymiany:).

Rezerwacje i pytania:
➡️ +48 730785251

MIEJSCE SPOTKANIA:
– Dom Dźwięku
ul. Sikorskiego 17/18, Poznań

8 lutego 2020 od 20:00 do około 24:00

Uwaga!
Osoby mające poważne/przewlekłe problemy zdrowotne proszę o wcześniejszy kontakt.

https://www.facebook.com/yoga.aleksandra.kubacka/

Dziękuję, że Jesteś. Kocham Cię.

Do zobaczenia ♥
Ola & Mariusz