Ceremonia Kakao / Teraputyczna Gra Satori

Kochane Kobiety ❤️

Serdecznie Was zapraszam na spotkanie z Medycyną Kobiet w Poznaniu !

Będę trzymać dwa kręgi z grą terapeutyczną Satori, w sobotę i w niedziele oraz poprowadzę dla nas Ceremonię Kakao ❤️

🌀🌀🌀 GRA SATORI 🌀🌀🌀

Grając w ‚Satori’, można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie. Dlatego też warto grać wówczas, gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę.

ILOŚĆ UCZESTNICZEK W KREGU SATORI 5osób

Co o pracy z Satori mówi jedna z uczestniczek:

Istnieje wiele instrumentów i narzędzi, które pomocne są nam w odpuszczaniu, uwalnianiu, wybaczaniu czyli szeroko rozumianym UZDRAWIANIU 😷😊.

Wczoraj dzięki Karolinie 🙏💗 poznałam SATORI, przyjazną wersję pracy, w formie “gry” planszowej 🎲 opartej na metodzie radykalnego WYBACZANIA, polegającej na akceptacji zdarzeń wyzwalających w nas „trudne” emocje, które wydarzają się DLA NAS, PO COŚ, a tak naprawdę i paradoksalnie po to, aby uwolnić nas właśnie od bólu, które te wydarzenia wywołują. Gdy jesteśmy już gotowi by zgodzić się, że wszystkie sytuacje w naszym życiu zarówno z przeszłości, jak i szczególnie te, które gnębią nas i oddziaływują na nas TU i TERAZ, mają sens i są dla nas rodzajem błogosławieństwa, zostajemy UWOLNIENI od naszych trosk. Gra jest na tyle pomocna sama w sobie, że wyciąga na wierzch wszystko to, czego często możemy nawet się nie spodziewać 😲, wszystko to, co potrzebuje się uwolnić, odblokować, wszystko to, co potrzebuje w nas samych zrozumienia, odpuszczenia i wybaczenia.

„Wybaczanie NIE oznacza zgody na robienie nam przykrości, NIE oznacza też akceptacji dla oburzającego nas zachowania. Oznacza zerwanie z bolesną przeszłością i koniec rozdrapywania ran. Wybaczanie, oznacza życie w teraźniejszości i pozbycie się ciężaru przeszłości. Oznacza życie bez gniewu, frustracji i agresywnych myśli. Wybaczanie to pozbycie się złudzeń na zmianę przeszłości” Gerald G. Jampolsky

Z wdzięcznością dla prowadzenia Karoliny (polecam każdej z NAS), dla towarzyszki w grze- Poli, nauki płynącej z każdej osoby, którą poznaję, która jest mi lustrem, medycyny kakao, rape, energii motyla 🦋, oczyszczającym przestrzeń roślinom, bębnom, gitarze, koshi, muzyce, sobie za otwartość i szczerość w wybaczaniu, za odwagę by zaufać. Z wdzięcznością za miłość w Moim i Waszym sercu 💛💚💙❤️

🌿🌿 CEREMONIA KAKAO 🌿🌿

Spotykamy się w Kręgu po to, by odkryć i poddać się swojej kobiecej naturze, wzajemnie się wspierać, uczyć od siebie mądrości, słuchać naszej intuicji, głosu naszego serca i pielęgnować pragnienie pokoju w sercach. 

Na ceremonii dotrzemy do miejsca, gdzie to co kobiece jest święte, po to by móc obdarzyć świat naszymi wartościami: matczynościa , wsparciem emocjonalnym, opiekuńczością, intuicją, wytrwałością, tworzeniem delikatnej siatki związków pomiędzy ludźmi. 

Zapraszamy do współpracy ducha Kakao, który otuli nas i poprowadzi poprzez wspólny czas. ❤

Kakao przywiezione z Peru podane będzie w sposób ceremonialny i da możliwość pracy z intencją własną. 

Przestrzeń będzie otwarta na śmiech, płacz, radość, złość i wszystko co zechce się zamanifestować !

• ILOŚĆ UCZESTNICZEK W CEREMONII KAKAO 12osób

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

15 grudnia 2018, godz. 10:00

Inwestycja: 

  • 120 zł Krąg Satori
  • 150 zł Ceremonia Kakao

Rezerwacja miejsca jest jednoznaczna z wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 70zl/os/wydarzenia na nr konta podany w e-mailu. W przelewie podaj proszę datę, miejsce i nazwę spotkania. Pozostała kwota do zapłaty uregulowana zostanie gotówką na miejscu, w dniu spotkania. 

❣️ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE NA E-MAIL/Facebook❣️

  • Informacje o dokładnym miejscu spotkania i pytania również proszę przez e-mail/Facebook,
  • mojaprzestrzen@protonmail.com
Przeciwskazaniem do uczestnictwa w spotkaniach są zdiagnozowane choroby psychiczne, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, manie.

Jeżeli jesteś w ciąży, karmisz piersią – proszę poinformuj mnie przed spotkaniem! 


O mnie:

Nazywam się Karolina. Z wykształcenia i zamiłowania jestem antropolożką i naturoterapeutką. Towarzyszę Kobietom i trzymam przestrzeń tak aby mogły poczuć się razem bezpieczne. 
Idę drogą rozwoju, ku wolności i prawdzie. Ponad 5lat temu napotkalam na swojej ścieżce Medycynę Amaznońska, która stała się mi niezwykle bliska. W jej towarzystwie uczyłam i uczę się Życia. Przez 3 lata prowadziła mnie w pracy w Czeskim Beskidzie gdzie asytstowałam i współprowadziłam Ceremonie. Po głębię nauk sięgnęłam do źródła Amazońskich przekazów, tradycji Shipibo u Maestro Enrique Lopez i Donny Willmy. W tej relacji odkryłam moc wyrażania miłości poprzez śpiew, muzykę, dialog z energią. Kocham bębny i czuję z nimi głęboką więź. Na mojej drodze pojawiły się również inne metody pracy ze świadomością, rośliny, homeopatia, Rapee, Mapacho, Kakao, esencje Bacha i Korteza, Medycyna Kręgu a także narzędzia do pracy z traumami: EFT, TRE, Radykalne Wybaczanie. Kocham Jogę Iyangare i praktykuje ją od 15lat. W życiu i pracy kieruje się intencją „Lokah samasta sukhino Bhavatu ” -Niech Wszytskie istoty żywe będą szczęśliwe i wolne. 💚