Ceremonia KAKAO

Surowe kakao znane od stuleci jako ”napój bogów” jest cudownym, otwierającym serce oraz mądrość lekarstwem dla naszego ciała i duszy. Otwiera przed nami drzwi nowych możliwości, pogłębia skupienie, otwiera nas na świat, łączy z tym co potrzebujemy, oczyszcza delikatnie i uzdrawia.

Kakao otwiera zmysły i dodaje energii. Sprawia, że łatwiej jest się skontaktować z tym, co jest w tu i teraz w naszym ciele i sercu, sprawia że jesteśmy bardziej obecni.

Gorzki smak kakao jest źródłem mądrości i energii, a jednocześnie afrodyzjakiem i kojącym balsamem, stwarza odczucie błogostanu i wspomaga odczuwanie miłości.

Jest też najlepszym na świecie źródłem magnezu, chromu, żelaza oraz dobrze przyswajalnego przez organizm wapnia, najprawdopodobniej jest to także najlepsze źródło manganu. Jest również jednym z najlepszych źródeł cynku i miedzi. Wszystkie składniki potrzebne dla zdrowego metabolizmu są w ziarnach kakaowca, ma wspaniałe właściwości dla serca, balansuje wahania nastroju, pomaga przy problemach z apetytem, poprawia pamięć i krążenie krwi, poprawia skupienie i obniża ciśnienie tętnicze.

Kakao pomaga uwolnić endorfiny i dopaminę, hormony szczęścia, sprzyjające odczuwaniu euforii i zadowolenia, zmniejszając ból i wprawiając w błogostan.

Ceremonii będzie towarzyszyła piękna muzyka grana i śpiewana na żywo jak i ta odtwarzana. Będziemy odpoczywać, relaksować się, będziemy wsłuchiwać się w siebie poprzez oddech, świadomy i spontaniczny ruch, medytację, taniec, bycie w ciszy, …

Kakao będzie naszym wsparciem by bardziej otworzyć się na odczuwanie siebie i kontakt z wewnętrznym Ja.

termin: 24 lutego 2018, godz. 18.00 – 22.00

cena PROMOCYJNA – 100 zł (regularna – 150 zł)

Ewa 501185009 lub ewagesciak@gmail.com

Mamy ograniczoną liczbę miejsce ze względu na ilość specjalnie zamawianego Ceremonialnego Kakao.

Prowadzą: Ewa i Sławek Gęściak

Zapraszamy ♥