Ceremonia otwierająca przepływ energii

Ceremonia otwierająca przepływ energii.

Grupowa ceremonia otwierająca przepływ energii to połączenie pracy z energią, pracy z ciałem oraz pracy z intencją. Wszystko w przestrzeni serca, zaopiekowania, wolności i akceptacji. Grupowe spotkanie na poziomie serca daje wspaniałą synergię miłości bezwarunkowej, która pomaga w uzdrowieniu naszego ciała.

Ceremonia zaczyna się rozmową i wylądowaniem na sali z całodniowej podróży. Każdy ustala swoją indywidualną intencje. Intencja grupy to otwarcie się na miłość bezwarunkową. Słuchając mantry skupiamy się na swoim ciele. Zaczynamy podróż w kierunku intencji. Ciało zaczyna wibrować w miejscach, które nie są otwarte na intencję. Emocje, sytuacje, osoby, obrazy wychodzą na powierzchnię. Z miłością bezwarunkową przyglądamy się im powoli, emocje płyną, sytuacje nie są już takie wielkie. Przychodzi wewnętrzny spokój. W tym spokoju, możemy wyciągnąć naukę z doświadczenia, które się nam przypomniało. Przychodzi ulga odpuszczenia. Energia w ciele wraca do naturalnego przepływu. Przestrzeń w nas się poszerza. Czujemy więcej i pełniej.

Intencja. Świadomy wybór kierunku ceremonii. Intencja podnosi i uruchamia to co nas oddziela, w danym momencie, od tego co wybieramy w intencji. Na przykład, jeśli intencją jest relaks ciała to podczas ceremonii uwalniane są te miejsca, w których ciało jest spięte. Uwalniane są te emocje, które zabierają luz w ciele. Uwalniane są te myśli, które spinają nas mentalnie. Uwalniana jest energia w ciele i wokół niego, następnie energia ułożona jest w kierunku intencji.

Intencja zależy od Ciebie, przykładowo może dotyczyć relacji ze sobą, relacji z innymi osobami, może dotyczyć ciała czy biznesu. Ty wybierasz do czego ma przybliżyć Ciebie ceremonia.

Ciało. Nasza świątynia. Dzięki ciału możemy w pełni doświadczać bycia tu na ziemi. Ciało pamięta wszystko co działo się w naszym życiu, pamięta emocje, pamięta przekonania, pamięta sytuacje, pamięta strachy, pamięta radości. W trakcie ceremonii uświęcę Twoje ciało moją energią, uważnością, obecnością, dotykiem, zaopiekowaniem, ciszą. Wszystko po to, abyś mógł/mogła przybliżyć się do pełni czucia swojego ciała i w pełni doświadczać drogi wytyczonej przez intencję.

Energia. Wszystko jest energią. Energią jest ciało, energią jest myśl, energia jest emocja, energią jest miłość. W trakcie ceremonii energia w ciele wyrównuje się. Gdy energia jest w harmonii, ciało może się oczyścić, rozluźnić, umysł może odpuścić myśli, emocje mogą płynąć, serce może transformować tą energię na przykład w radość, w szczęście, w miłość. Intencja ukierunkowuje energię, ta energia prowadzi, uzdrawia i uczy. Poszerza się nasza świadomość i przestrzeń serca. Po ceremonii czujemy, widzimy i rozumiemy intencję z nowej perspektywy.

21 grudnia 2020r, godz. 18:00 – czas trwania ceremonii to od 1,5 do 2 godzin.

Wymiana energetyczna za ceremonie to datek minimum 60zł.

  • Zapraszam do kontaktu 604433226.
  • Zapraszam również na ceremonię indywidualne.

Michał Repelewicz