Ceremonia Rapee przy koncercie mis i gongów

Już po raz trzeci zapraszamy na Ceremonię Rapee do Poznania.

ceremonia-rapeeRapeé jest nazwą medycyny powstającej przez zmielenie składników roślinnych – głównie tytoniu oraz amazońskich, leczniczych drzew, roślin, nasion i kwiatów do konsystencji pyłu podawanego przez wdmuchnięcie do obu nozdrzy. Rapée jest niezwykle rzadką, mocną i bezcenną, głęboko uzdrawiającą i czyszczącą, cudowną medycyną.

Proces tworzenia rapée jest święty. Niektóre rodzaje rape są przygotowywane przez różne rdzenne plemiona pochodzące z krajów Ameryki Południowej.

Jak działa rapee?

Na poziomie psychiki oczyszcza umysł oraz pomaga wyciszyć się uspokoić myśli, pomaga otworzyć i wyrównać działanie wszystkich czakr, uziemia, uzdrawia na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym oraz duchowym, otwiera trzecie oko, oczyszcza chaos w głowie, pomaga pozbyć się negatywnych myśli. Na poziomie fizycznym – pomaga oczyścić zatoki i usunąć zwapnienia z szyszynki.

Aplikacja- polecane jest przyjmowanie rape w miejscu, gdzie nie ma żadnych rozproszeń zewnętrznych, siedząc prosto, np. z skrzyżowanymi nogami albo na krześle z zamkniętymi oczami. Polecane jest także powolne oddychanie po aplikacji przez usta/nos – to bardzo ważne.

Rapee zazwyczaj podaje druga osoba przez rurkę zwaną” tepi”, rurka ta łączy usta osoby podającej z nosem osoby przyjmującej, lecz są też rurki zwane „kuripe”w kształcie litery V gdzie można samemu aplikować tą medycynę.

W zależności od stanu osoby po aplikacji rapee mogą wystąpić chwilowe objawy takie jak zawroty lub ból głowy, pot, przyspieszone bicie serca, ślinotok, przyspieszony ruch w jelitach, biegunka lub nawet wymioty. Wszystkie te symptomy jednak bardzo szybko mijają i stanowią częścią procesu uzdrawiania. W opinii większości szamanów podających rapee istnieje opinia, że medycyna podawana z intencją w ten sposób odblokowuje kanały energii w ciele więc należy ją podawać z szacunkiem. Nie należy jej przyjmować po jedzeniu lub po spożyciu alkoholu.

Prowadzący SŁAWEK, EWA

Ceremonii towarzyszyć będzie cudowny koncert mis i gongów który poprowadzi Magda.

termin: 27 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00

koszt: 99zł

zapisy:

  • ewa@wibracjamilosci.pl lub przez FB
  • 605 765 375

W trakcie ceremonii używamy także innych instrumentów oraz białej szałwii, Aqua Floridę, Palo Santo, Mapacho,