Channelingowa sobota – świetliste rozmowy w Domu Dźwięku

Są takie sytuacje, kiedy nie potrafimy sami znaleźć odpowiedzi…

Co mam teraz zrobić? Co powinno być dla mnie najważniejsze? Jaki jest cel mojego życia?

Dlaczego przytłaczają mnie negatywne myśli? Dlaczego dzieją się wokół mnie „dziwne” rzeczy?

Jak wiele kłębi się w Twojej głowie tego typu trudnych pytań?

Może to właściwy moment, by poszukać odpowiedzi u „kogoś”, kto ma znacznie szerszą perspektywę…? O co zapytasz wiedząc, że odpowiedź przyjdzie do Ciebie „z góry”?

ZAPRASZAM CIĘ NA ŚWIETLISTĄ ROZMOWĘ.

Złoży się na nią:

Spotkanie z Twoją Duszą – w jego trakcie ukazuje mi się „metaforyczny obraz” stanu Twojej duszy na ten moment. Widzę efekty tego, co doświadczyłeś/aś w tym wcieleniu. Tego, w jakim momencie swojego rozwoju czy realizacji zadań właśnie się znajdujesz. Na bieżąco będę Ci opowiadać, co widzę, stopniowo zwiększając liczbę szczegółów. Następnie przejdziemy do odczytu znaczeń obrazów, które się ukazały.

Spotkanie ze Świetlistym Panem – to bardzo „wysoka” Istota Światła. Mówi o sobie, że jest opiekunem naszego świata/wymiaru, ale też wielu innych. Za moim pośrednictwem możesz mu zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi – zupełnie jak podczas „normalnej rozmowy”. O co możesz pytać? Z mojego doświadczenia wynika, że najchętniej udzielane jest wsparcie w zakresie rozwoju duchowego, celu życia, zadań na to wcielenie, ważnych decyzji życiowych, itp. Z drugiej strony – wszelkie prośby o porady sercowe/związkowe zazwyczaj spotykają się z odmową odpowiedzi. Podczas tej części sesji może się pojawić także przekaz energetyczny dla Ciebie (o różnym charakterze – np. oczyszczającym, uzdrawiającym, odblokowującym, uspokajającym, „doładowującym”).

Więcej informacji o poszczególnych częściach Rozmowy, a także o tym, jak się do niej przygotować, znajdziesz tutaj:

https://www.swietlisterozmowy.pl

Co może przynieść Świetlista Rozmowa?

Iris:

Sesje są niezwykłe. To, co usłyszałam, wzmocniło mnie na mojej ścieżce (rozwoju duchowego i zawodowego również!), rozwiało wątpliwości. A esencja/obraz mojej duszy towarzyszy mi na co dzień, wzmacnia mnie i uspokaja. Wracam do niego przed snem, w czasie stresu i „jestem w domu”. Piękna podróż. ❤

Piotr:

Dla siebie prosiłem o odpowiedzi na pytania. Ta sesja miała wymiar oczyszczający, pewne negatywne kwestie wyraźnie osłabły. Dla mojego nastoletniego syna (w trakcie leczenia psychiatrycznego) oprócz odpowiedzi pojawił się także przekaz energetyczny – oczyszczający z negatywnych bytów. Od kilku dni syn jest zupełnie inny, przez większość czasu tryska z niego energia. W porównaniu ze stanem z dnia, w którym pierwszy raz rozmawialiśmy, to zmiana kolosalna. Problemy, które były są, przynajmniej na razie, w postaci szczątkowej. (uzupełnione po czasie:) Obecnie, początek nowego roku jest diametralnie różny od końcówki poprzedniego.

Więcej opinii znajdziesz tu: https://www.swietlisterozmowy.pl/opinie

W ramach CHANNELINGOWEJ SOBOTY zapraszam Cię na Rozmowę trwającą maks. 1 godzinę.

Twój wkład w wymianę energetyczną: 150 zł

Zapisy SMSem na nr: 602 703 866

Sobota 25 marca 2023 – możliwe godziny Rozmów (decyduje kolejność zapisów, informacje o już zarezerwowanych godzinach będę dodawać w komentarzach do wydarzenia):

  • 9:00
  • 10:20
  • 11:40
  • 13:00
  • 14:20
  • 15:40

Do zobaczenia!

Sebastian