Chwyć Marzenia!

Nadszedł czas na urzeczywistnienie marzeń!

Czy pamiętasz jak byłeś dzieckiem? Dzieckiem, które nie zna ograniczeń, które wierzy w latające potwory i czeka na świętego Mikołaja, dzieckiem, dla którego świat piaskownicy i otaczająca przyroda są pełne przygód, poszukiwaczy skarbów, a nawet żab zamieniających się w księżniczki.

Dziecko nie zastanawia się czy i gdzie będzie spełniać swoje marzenia, ono po prostu chce je realizować tu i teraz. Uczmy się od naszego wewnętrznego dziecka, puśćmy wodze fantazji, wyklejmy najwspanialszą na świecie, bo naszą własną, mapę marzeń. Mapę, do której klucz będą znały nasze serca, zaufajmy, że to one pokierują nas ku najlepszej możliwej ścieżce.

Otwórz drzwi do szerokiego zakresu opcji, które są dostępne dla Ciebie właśnie Teraz!
Czas wesprzeć cichy głos twojego kreatywnego ducha.

Podczas warsztatu zbierzesz swoje pomysły, nadasz im kształt i uporządkujesz świat myśli. Rozwiniesz w sobie zdolność do twórczej kreacji. Poza spotkaniem się z samym sobą w przestrzeni własnego serca będziesz miał możliwość pracować z ograniczającymi Cię przekonaniami oraz medytować ze swym największym marzeniem, by wzmocnić swojego ducha i dać sobie jeszcze większą szansę na jego realizację.

Twoje serce i umysł podążą w kierunku tego, o czym zawsze marzyłeś. Pomyśl o rzeczach, które przynoszą zadowolenie. Jak spędzasz swój wolny czas, a jak chciałbyś go spędzać? Jaki swój talent czy umiejętności chcesz rozwijać? Jak kochasz i jesteś kochany?

Teraz sobie pomyśl, co by się stało, gdybyś uwierzył w coś cudownego. Wtedy prędzej czy później pojawiłoby się to w Twoim życiu. Zaczęłyby się dziać realne cuda, ponieważ wszechświat nie ma ograniczeń, a Ty z tej cechy możesz dowoli korzystać. Nie wiem czy wiesz, ale żyjesz naprawdę w magicznej i wspaniałej rzeczywistości. Odstaw na bok wszystkie powody, które to uniemożliwiają i zrób z nami krok na przód. Po deszczu, chmury zawsze odsłaniają SŁOŃCE i niebieskie niebo. Bez względu na to jakiego bólu czy zatrzymania TERAZ doświadczasz i z jakimi trudnościami możesz mieć do czynienia, pamiętaj, że są one tak samo tymczasowe, jak czas rozkwitu letnich kwiatów. Dziś nadszedł czas, byś oświetlił Twoją przestrzeń, jaką tworzysz dla siebie i rzucił nowe światło na stare problemy i sytuacje. A jeśli zdecydujesz się zrobić pierwszy krok podczas warsztatu z mapą marzeń i twórczą wizualizacją możesz być pewny, że Twoja intencja wspierana przez energię grupy z jeszcze większą mocą pójdzie w świat.

Warsztat „Chwyć Marzenia” – to sztuka kreacji Twojego życia, to spontaniczność, radość, zabawa, spełnienie!

Jakich jeszcze korzyści możesz doświadczyć, dzięki wspólnej pracy w grupie?:

  • Nauczysz się jak efektywnie rozluźniać, relaksować ciało, jak nie traktować wizualizacji „technicznie”, jak włączać emocje i wszystkie zmysły, które sprawią, że dla podświadomości Twoje marzenie jest prawdziwe.
  • Być może brakuje Ci na co dzień czasu, by skoncentrować się na stworzeniu całej otoczki realiów, dzięki którym Twoje marzenie ma szansę się spełnić? Przychodząc na warsztat, swobodnie skorzystasz z przestrzeni tylko dla siebie.
  • Praca z wewnętrznymi przekonaniami, które być może skutecznie powstrzymują Cię od kontaktu z własnym potencjałem. Zobaczenie ich jest pierwszym krokiem do zmiany. W czasie warsztatu poznasz techniki pracy z niewspierającymi przekonaniami.
termin: 28 stycznia 2016, godz. 10.00 – 15.00

cena: 100 zł

zapisy: grazyna.ochowiak@o2.pl

Informacje: 515 186 646

Prowadząca: Grażyna Aneta Ochowiak – z wykształcenia Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z zamiłowania terapeuta, z pasji artysta malarz i nauczyciel szwedzkiej metody malowania intuicyjnego. Organizatorka plenerów i warsztatów rozwojowych. Kocham ludzi, podróże, sport, taniec. Wyrażam się w wielu dziedzinach. Pasjonuje mnie człowiek i ludzkie ciało, to w jaki sposób każda informacja zapisuje się w naszych komórkach. Podczas licznych szkoleń i warsztatów dowiedziałam się w jaki sposób wykorzystać tą wiedzę do kreowania swojej rzeczywistości, jak skutecznie spełniać marzenia. Żyć tak jak chcę.

„Uważaj o czym marzysz, bo marzenia się spełniają…”

Mogę śmiało powiedzieć, że na dziś dzień te słowa to dla mnie rzeczywistość.