Ciało pamięta – moje wewnętrzne granice

Warsztat mentalno – duchowy dla kobiet.

Ciało pamięta. Pamięta gdzie i kiedy były przekraczane granice. Pamięta to każda komórka. Strach i lęk zapisuję się w ciele i nie pozwala nam ruszyć do przodu.

Wewnętrzne granice to temat rzeka.. podczas pracy z kobietami widzę jak ważny jest to temat. Większość z nas nie wie czym są nasze wewnętrzne granice, gdzie zaczyna się problem w naszych relacjach, związkach? Gdzie dajemy za dużo i pozwalamy siebie źle traktować.

Nasze granice określa przede wszystkim nasze ciało, to wtedy czujemy czy ktoś je już przekracza czy też nie. Czujemy sie wtedy źle, ale często zagłuszamy to wszystko..

Na co przymykasz oko, a może nawet zaciskasz zęby i udajesz, że wszystko jest ok? Bo nie wolno Ci inaczej? Bo przecież jesteś żoną, matką , córką i musisz być posłuszna, uległa, miła i cicha..

  • Jak często zdarza się, że robisz coś wbrew sobie?
  • Jak często mówisz coś tylko żeby nie być odrzuconą?
  • Jak często nie szanujesz siebie, zawodzisz, dajesz innym zamiast sobie?

Ten mechanizm często płynie z dzieciństwa, bo tam często zabierano nam granice, nie widziano nas, nie słyszano, odrzucano, było wolno.

Granice wewnętrzne to bardzo ważny temat dla każdej z nas. To od tego zaczyna się szacunek, miłość, prawda i szczerość w związku, relacjach z ludźmi. To od tego zaczyna się praca z pasją i w zgodzie z Duszą, gdzie klient widzi i szanuje tak samo Ciebie jak Ty siebie. To wtedy umiesz wycenić bez problemu swoją pracę.

Zapraszam Cię na bardzo ważny warsztat gdzie będziesz pracować z wewnętrznym dzieckiem, matyczną raną, wzorcami wyniesionymi z domu oraz przekonaniami na temat kobiet.

Będziemy również pracować w Polu Informacji, aby uwolnić z Ciała blokady i zaprosić nowe wspierające energię rodu.

Warsztat pozwoli Ci skontaktować się z tym co trudne, uszanować i puścić. Zrozumiesz gdzie do tej pory popełniałaś błędy i nie potrafiłaś uszanować siebie. Pokaże Ci kiedy coś płynie z Twoich przekonań, a kiedy z Serca i Duszy. Puścisz ciężar z nóg, który pozwoli ruszyć Ci do życia.

21 sierpnia 2021

  • Warsztat będzie trwał od 10.00 do 18.00
  • Podczas warsztatu zrobimy przerwę na obiad.
  • Proszę o przyniesienie wygodnych ubrań czegoś do pisania.
Inwestycja w siebie: 379 zł

Rezerwacja miejsca tylko po wpłacie całości. Wpłaty przyjmuję od lipca. W razie niebecności na warsztacie można wykorzystać wpłatę na dowolny inny warsztat online czy też sesję.

Wpłaty należy dokonywać na konto:
68 1140 2004 0000 3002 8095 1200
z dopiskiem „warsztat Poznań”

  • W razie pytań proszę piszcie na: natalia_miszczuk@wp.pl
  • Napoje i przekąski będą na miejscu.

Nazywam się Natalia Miszczuk i jestem przede wszystkim kobietą – spełnioną i szczęśliwą, mamą dwójki chłopców – których kocham całym Sercem. Jestem Energy & Holistic coach, certyfikowanym coachem dietetycznym, irydoglogiem, trenerem duchowym – certyfikowanym konsultantem Akashic Vibe Intergrity.

Od ponad 6 lat pracuję głównie z kobietami i robię to nadal z ogromnym zaangażowaniem i Sercem. Moja praca jest moją radością i spełnieniem, jest misją mojej Duszy. Zajmuję się przede wszystkim pracą z Ciałem, Umysłem – z podświadomością i emocjami, harmonizacją energii żeńskiej i męskiej oraz Duszą – integruję potencjał Duszy w Polu Uzdrawiania.

Kobiety dzięki temu poznają siebie, budzą swój potencjał oraz odnajdują swoją życiową Drogę. Pomogam im odkryć swoją Prawdę, która czyni ich życie wartościowym związkiem z samą sobą. Uczę jak kochać siebie, akceptować i ufać. Stają się kobietami w energii żeńskiej, gotowymi do podejmowania działań w swoim życiu, przestają czekać tylko idą po swoje! Otwierają wymarzone biznesy, odchodzą od toksycznych związków, tworzą wartościowe relacje oparte na szacunku i zaufaniu i spełniają swoje marzenia!


Miłość Kochana zaczyna się od Ciebie!

To co w Tobie to i na zewnątrz.

Zapraszam Cię do niezwykłej podróży w głąb siebie.

Z Sercem Natalia