Cisza w Ruchu – Beata Eckert

Wszystko co widzisz, ma swoje korzenie w niewidzialnym świecie.  Kształty mogą się zmieniać, lecz esencja pozostaje ta samaRumi

Jaki mam kontakt z Ciszą? Jak porusza moim ciałem w poszczególnych rytmach? Jak łączy mnie z życiem? W jaki sposób odczuwam subtelną esencję tego spotkania?

Wspierani prostą i uzdrawiającą mapą 5Rytmów® wg G. Roth, wyruszymy na spotkanie Ciszy.

Z muzyką w ruchu, czasami w zupełnej ciszy lub przy dźwiękach akustycznych instrumentów, będziemy badać naszą kreatywną i pełną witalności esencję.
Pozwalając na bycie sobą i wyrażenie wszystkiego co jest, ufając danej chwili i akceptując ją stworzymy przestrzeń mocy i żywości, która w nas pulsuje. Dokąd zabierze mnie to spotkanie ciszy? Czy pozwolę sobie na doświadczenie nowego?

Metoda 5Rytmów® to prosta pełna mocy medytacja w ruchu. Podczas praktyki poruszamy się w rytm różnorodnej muzyki, czasami w ciszy. Mamy szansę doświadczyć swoją autentyczność, poszerzyć świadomość, ucieleśnić ciszę w ciele.

Jest to zaproszenie dla wszystkich, niezależnie od umiejętności, wieku, doświadczenia, czy innych wyobrażeń na swój temat.

Beata Eckert nauczycielka pracy z ciałem metodą 5Rytmów® – Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych www.strefarytmow.pl

termin: 22 października 2017 (niedziela), godz. 11.00 -16.00

koszt: 100 zł. / 150 zł

  • niższa kwota przy wpłacie zaliczki w kwocie 50 zł do 15.10.2017
  • prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie
  • ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat
zapisy i informacje: info@strefarytmow.pl Sylwia 664 02 76 46

SERDECZNIE ZAPRASZAMY