Courage – działaj pomimo lęku!

Często myślimy, że osoba która jest odważna, to ktoś kto niczego się nie boi. U osób odważnych, odwaga jednak często idzie w parze ze strachem. Naprawdę odważni ludzie działają, pomimo, że się boją. Uczucie strachu jest bowiem dla nas czymś naturalnym, co może nam pomóc w mobilizacji do działania. Staje się jednak wyzwaniem wtedy, gdy jest odczuwany podświadomie i gdy blokuje nas przed robieniem tego, co chcemy robić i co pragniemy osiągnąć.

Blokady, których podłożem jest strach, manifestują się w naszym życiu na różne sposoby. Jeżeli na co dzień postrzegamy siebie inaczej, niż jako najlepszą wersję siebie, czujemy się zblokowani. Czujemy wtedy rozłam pomiędzy tym kim jesteśmy, a tym kim możemy być. Zadajemy sobie pytanie: “Czemu nie jestem tym kim chciałbym być? Co mnie powstrzymuje?”
Jak wiele z tych blokad ma źródło w lęku i strachu?

Celem warsztatu “Courage” jest zmniejszenie dystansu pomiędzy tym kim chciałbyś być, a gdzie stoisz dzisiaj, przez pracę z blokującym Cię strachem. W jego trakcie stosuje szereg narzędzi, od technik NLP (programowanie neurolingwistyczne), przez pracę z ciałem, po analizę wewnętrznego dialogu.

Ten warsztat jest dla osób które:

  • mają opór przed działaniem
  • boją się śmierci
  • boją się zmian i dążenia do celów, marzeń, pragnień
  • czują, że coś je blokuje i wstrzymuje

Strach ma silny ładunek emocjonalny, który jest w stanie zablokować dążenie do osiągnięcia największych, życiowych marzeń. Zmień go w pozytyw i wykorzystaj, jako swoją nową siłę do działania!


Prowadzący: Nicolas Dohrmann

„Pracuję jako trener życia i badacz. Zacząłem praktykować Świadome Śnienie, gdy miałem pięć lat i z powodzeniem od 2016 r. uczę innych, by również stawali się świadomi w snach. Jestem oddanym pasjonatem Świadomego Śnienia, ponieważ postrzegam to jako jedno z najpotężniejszych (i do tego zabawnych) narzędzi do samorealizacji.

Moją misją jest wspieranie innych w odblokowywaniu ich pełnego potencjału. W coachingu i warsztatach unikam ścieżek ezoterycznych i pozostaję zakorzeniony w jasnej i bezpośredniej metodologii.

Nico w swej pracy z lękiem sięga głęboko, często uwidaczniając ukrytą głęboką obawę przed odpuszczaniem, akceptowaniem, a na samym końcu – lękiem przed śmiercią.


3 września 2019, godz.: 17:30

Cena warsztatu: 100 zł

  • Gwarancją miejsca na warsztacie jest wpłata 50 zł depozytu na poniższe konto.
  • Ze względu na przewidywaną małą grupę uczestników zależy nam na tym, aby osoby zainteresowane potwierdziły uczestnictwo tą wpłatą (będzie ona oczywiście odliczona od kosztu warsztatu).

Dawid Rygielski
38 1160 2202 0000 0001 7490 8192

Zapisy i informacje:

  • tel: 889 836 989
  • dawidrygielski@gmail.com