Cud odczuwania cudem intymności. Medytacja otwierająca SERCE

Krąg otwartego Serca to piękne i poruszające spotkanie.

Praktykujemy metodę Pracy Serca wg Safi Nidiaye na przykładach dnia codziennego, problemach, które nas aktualnie zajmują oraz symptomach cielesnych.

W centrum naszej czułej uwagi znajduje się ciało oraz manifestujące się w nim uczucia, na które otwieramy SERCE. Korzystamy przy tym z 10 Kluczy do Serca. Uczymy się odczuwać i z czasem doświadczamy, jaki olbrzymi wpływ ma ono na nasze życie.

Metoda jest prosta i każdy może się jej nauczyć.

Zapraszam w przestrzeń otwartego serca, gdzie wszystkie uczucia są mile widziane, dopuszczane, szanowane, uznawane i rozumiane. Gdzie jest miejsce na litowanie się nad nimi i współczucie dla siebie samego. W sercu, a nie w głowie ma miejsce odczuwanie i tam się udamy. Odczuwanie uzdrawia, koi, uobecnia w życiu, rozwiązuje wiele problemów, również tych, które wydają się nierozwiązywalne.

Spotkanie będzie miało formę krótkiego wykładu poprzedzającego grupową medytacji. Będę Państwu towarzyszyć uważnie, neutralnie i z otwartym SERCEM.


Renata Stankowska o sobie:

Chętnie podzielę się z Państwem wiedzą na temat PRACY SERCA, metody budowania świadomości uczuć ( szczególnie tych stłumionych), której sednem jest powrót do naturalnego stanu, ZDOLNOŚCI ODCZUWANIA. Jestem jej wielką entuzjastką i pasjonatką, a także pierwszą osobą w Polsce, posiadającą autoryzację autorki metody, Safi Nidiaye.

PRACA SERCA to droga PRAKTYKI, nie TEORII.


Spotkanie na charakter otwarty, bez zapisów.

Inwestycja w siebie: 30 pln (gotówką lub na konto 25 1140 2004 0000 3902 3489 3605 dopisek: Praca Serca + data medytacji )

piątek 7 maja 2021, godz. 18.30 – 20.00

  • Pytania info@pracaserca.pl
  • www.pracaserca.pl
  • Weźcie ze sobą ciepłe skarpetki.

Z wiosennymi pozdrowieniami!

Renata Stankowska