Cykliczne warsztaty Vedic Art – zajęcia kontynuacyjne

Vedic Art to kreatywna droga do samopoznania poprzez intuicyjne malowanie. Na zajęciach przejdziesz przez 17 zasad wedyjskich, kryjących w sobie pewną mądrość, a następnie doświadczysz ich w akcie tworzenia.

Żadne umiejętności malarskie NIE są potrzebne, aby przejść kurs.

Pełen kurs Vedic Art, w którym uczestnik zapoznaje się z 17 zasadami wedyjskimi, wynosi minimum 30h. Kurs cykliczny jest kursem rozczłonkowanym na 3h spotkania, powtarzające się w regularnych odstępach czasu. W tym przypadku, aby przejść przez wszystkie 17 zasad wedyjskich potrzeba minimum 10 spotkań. Cykliczny tryb kursu może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na tryb weekendowy czy ciągły lub też chcą zobaczyć jak wyglądają warsztaty Vedic Art zanim w pełni się w nich zanurzą.

Aktualnie warsztaty odbywają się w wybrane piątki w Domu Dźwięku w Poznaniu, w godzinach od 18:00 do 21:00. Na zajęcia STARTOWE zapraszam osoby, które biorą udział w warsztatach pierwszy raz i zaczynają zupełnie od początku. Na zajęcia KONTYNUACYJNE zapraszam wszystkich po zrealizowaniu pierwszych zajęć, zarówno I jak i II stopnia.

30 października 2020r, godz. 18:00 – 21:00

JEDNORAZOWY KOSZT ZAJĘĆ (3h) WYNOSI:

  • 90 zł – jeśli na zajęcia zaopatrzysz się we własne farby
  • 100 zł – jeśli będziesz korzystać z farb udostępnionych podczas warsztatów
  • Pozostałe materiały i przybory są zapewnione. Uczestnicy malują na kartkach papieru lub/i zagruntowanych kartonach (zawarte w cenie zajęć). Płótno można dodatkowo zakupić podczas warsztatów.
  • Wskazany ubiór roboczy – taki, który może się pobrudzić.
  • Liczba miejsc ograniczona. Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki 30 zł.