Czas przyjemności – Kolory Życia

kolory-zyciaMagda Nowak KOLORY ŻYCIA

zaprasza na sesje masażu głęboko RELAKSUJĄCEGO I ENERGETYZUJĄCEGO

„Celebracja Ciała”

Zapraszam na czas przyjemności, zadbania o Siebie, każdy moment jest dobry, żeby rozpocząć tę podróż w głąb ciała 🙂

Zatrzymaj się 🙂 weź głęboki wdech, pozwól Swojemu Ciału odetchnąć, poczuć lekkość i przyjemność…

Dbasz o ciało, ciało zadba o ciebie – stanie się to źródłem wspaniałych wartości, stanie się sercem świątyni.<span class="su-quote-cite">Osho</span>

Może to wystarczy? A może potrzebujesz przypomnieć Sobie i Twojemu Ciału co znaczy relaks, oddech, kontakt ze sobą, akceptacja, przyjemność?

Zapraszam do podróży poprzez masaż 🙂

Opinia Agaty po masażu: „… pierwszy raz masażystka słyszy potrzebę mojego ciała, czuje gdzie i w jaki sposób dotknąć moje ciało, … czuje się w pełni zrelaksowana nie tylko w  ciele ale tez w umyśle.”

Zapraszam do podroży i celebracji swojego ciała podczas masażu w Poznaniu który wykonuję, w przepięknych miastach w Polski.

Podczas masażu zajmuje się osobą holistycznie, jako całością, dbając o sferę psychiczną, fizyczną, duchową i energetyczną. W mojej praktyce łączę wiele technik uzdrawiających ciało i wyciszających umysł, m.in:

 • uzdrawiający dobry dotyk,
 • praca w przestrzeni serca,
 • punkty energetyczne,
 • aromaterapie olejkami Young Living,

Shiatsu-punkty meridianowe, masaż Peloha… Masaż ten miękko usuwa głębokie napięcie. Daje uczucie radości bycia we własnym ciele. Delikatnie energetyzuje, harmonizuje ciało.

Wykonuję masaż dla osób:

 • czujących chroniczne i sytuacyjne zmęczenie, wzmożone napięcie mięśniowe, objawy stresu,
 • bardzo aktywnych zawodowo, odczuwających nacisk wielu bodźców zewnętrznych,
 • również dla tych, którzy po prostu uwielbiają masaże,
 • dla tych dla których masaż jest naturalną profilaktyką dobrego samopoczucia,
 • masaż dwóch Serc dla kobiet w ciąży.

Masaż wykonuje: Magdalena Nowak

Mieszkam we Wrocławiu, od 6 lat podróżuje ze swoimi masażami,  Jestem od 1992 roku certyfikowana masażystką i naturoterapeutą. W 2005 roku spotkałam na swojej drodze masaż PELOHA , który pokazał  mi drogę do doświadczania masażu zupełnie w  inny sposób niż uczono mnie w szkole.

To holistyczne spojrzenie na ciało, bardzo otworzyło mnie na poszukiwania w obszarze swojego ciała(jestem nauczycielem jogi, poznałam kilka technik masażu, tańczę 5Rytmow i improwizacje w kontakcie. Podczas masażu zajmuje się człowiekiem holistycznie, jako całością, nie pomijając sfery psychicznej, mentalnej, duchowej, energetycznej i fizycznej. Mam duszę poszukiwacza, społecznika i organizatora. Chętnie inspiruję ludzi do odkrywania swojego potencjału i szanowania siebie i swojego ciała.

termin: 18-19 października

koszt 1 godz. masażu – 120 zł

przygotowanie do masażu:

 • masaż wymaga rozebrania się do bielizny
 • weź ze sobą 2 ręczniki kąpielowe
zapisy i bezpośredni kontakt tel 515 25 83 91