Dance & Sounds Medicine – Równowaga

Całodzienna ceremonia z naturalnymi wibracjami, głosem i ruchem ciała. Cudowna podróż w dźwiękach wszechświata. Twój głos i ruch kreuje rzeczywistość. Wyobraźnia i uczucia to twoja MOC!!!

„JEŚLI COKOLWIEK NA TYM ŚWIECIE MOŻE W KRÓTKIM CZASIE ODMIENIĆ SERCE CZŁOWIEKA TO JEST TO MUZYKA, ŚPIEW I TANIEC”

To najprzyjemniejsza forma przemiany naszych przekonań ograniczających aby uwolnić prawdziwy potencjał i moce o których jeszcze nawet nie marzymy. Wyobraźnia i marzenia to brama do naszego spełnienia i sensu życia.

Zabawa z ekspresją uczuć poprzez ruch, głos i oddech poszerza samoświadomość, prowadzi do bogatego życia wewnętrznego. Powstaje poczucie szczęścia, spełnienia i wolności.

Aby zregenerować i odnowić siebie zapraszamy Cię w podróż, której celem jest spotkanie się ze sobą – ze swoją nieograniczoną mądrością, mocą oraz obudzenie i wzmocnienie energii życiowej.

Odkrywanie siebie poprzez brzmienia własnego głosu, poprzez własny niepowtarzalny ruch naturalny i dźwięk instrumentów naturalnych.

Wibracje i ruch mają ogromną moc rozluźniania i uwalniania blokad w ciele, które powstają w wyniku konfliktów w umyśle i przekonań ograniczających. Pomagają nam uświadomić sobie niekorzystne programy i przekonania, oczyścić i uwolnić to co zbędne jednocześnie wzmacniając to co korzystne.

LECZNICZY WPŁYW WIBRACJI DŹWIĘKU:

 • masaż wibracjami własnego głosu i instrumentów naturalnych to najdoskonalszy masaż dla całego organizmu na poziomie komórkowym, a nawet atomowym,
 • komórki oczyszczają się z toksyn, odbudowują błony komórkowe i zwiększają potencjał elektromagnetyczny,
 • masaż wibracyjny uwalnia ciało od stresu i puszczają blokady emocjonalno – energetyczne w meridianach,
 • odbudowują się łańcuchy DNA i aktywuje się pamięć komórkowa, – pogłębiasz oddech przeponowy i zwiększa się poziom natlenienia krwi i całego organizmu,
 • następuje poprawa układu odpornościowego, nerwowego i hormonalnego,
 • następuje synchronizacja pracy mózgu, pojawiają się fale alfa, theta i delta,
 • rozwijasz wyobraźnię, intuicję i kreatywność…

INSTRUMENTY NATURALNE NA KTÓRYCH GRAMY:

gongi tybetańskie, chiński gong fen, gong brazylijski, komplet czakralnych dźwiękowych mis kryształowych, zestaw dźwiękowych misy tybetańskich, tingsze, kije deszczowe, bęben oceaniczny, bębny szamańskie, bębny djembe, grzechotki, didgeridoo, shruti, kamertony anielskie, Zenko harmony, dzwonki Koshi 4 żywioły, dzwoneczki Chimes z brązu, kalimba, rury dźwiękowe, kamertony terapeutyczne.

„Poczuj muzykę w ciele, otwórz serce i płyń w harmonii z dźwiękiem” Wibracja Miłości

KIEDY?

Sobota 25 lutego godz. 10.00 – 18.00

SZCZEGÓŁY WARSZTATU:

https://www.wibracjamilosci.pl/warsztaty-i-ceremonie/dance-and-sounds-medicine/

CENA:

 • do 15.02 cena 199 zł
 • od 16.02 cena 249 zł

PROMOCJA dla PAR:

 • do 15.02 cena 350 zł
 • od 16.02 cena 450 zł

BILETY:

https://www.wibracjamilosci.pl/sklep/warsztaty-i-ceremonie/ceremonia-dance-sounds-medicine-1-dzien/

STRÓJ:

Ubierz się luźno, zabierz ze sobą karimatę, poduszkę do siedzenia, koc i ulubiony instrument jeżeli takowy posiadasz 🙂 Weź wodę do picia i notes.

PRZERWA OBIADOWA OKOŁO 14:00

Zabierz ze sobą coś do jedzenia na wspólny stół.

KONTAKT:

NAMASTE 🙂

Asia, Ewa, Alek, Sławek