Dance & Sounds Medicine „Świadomość Ciała”

dance-sound-medicine„Energia jest esencją życia. Każdego dnia decydujesz jak jej użyć – przez znajomość tego, co chcesz i co trzeba zrobić, by osiągnąć cel oraz przez skupienie się na nim…”

Zapraszamy Cię w podróż ,której celem jest poszukiwanie i odkrywanie siebie poprzez brzmienia własnego głosu, poprzez własny niepowtarzalny ruch naturalny, i dźwięk instrumentów.

Praca nad umysłem, która jest równoznaczna z rozwojem duchowym, prowadzi do bogatego życia wewnętrznego. Powstaje poczucie szczęścia, spełnienia i wolności.

W trakcie warsztatu:

 • Poprzez wibrację własnym głosem, terapeutyczne dźwięki instrumentów, naturalny ruch ciała i świadomą pracę z oddechem: zaobserwujesz blokady i braki energii w konkretnych miejscach w ciele. Oczyścisz zablokowane miejsca, uwolnisz nagromadzone stresy. Uświadomisz sobie wiele podświadomych programów i zaprogramowane myśli, przekształcisz swoje słabości we wspierające siły.
 • Poprzez odpowiednią wysokość tonu głosu, muzykę naturalną i ruch ciała wprowadzisz równowagę i harmonię na każdym poziomie swojego istnienia – fizycznym, mentalnym, emocjonalnym.
 • Dudnienia różnicowe odpowiednich instrumentów nieustannie będą utrzymywać w twoim mózgu fale alfa, theta i delta rozbudzając kreatywność, intuicję.
 • Przejdziesz takie stany jak wizualizacja, marzenia, koncentracja, uspokojenie, relaksacja, rozluźnienie, odprężenie, obserwacja, trans, medytacja… i zaczniesz korzystać z potęgi swojej intuicji, wyobraźni i autosugestii.
 • Będziemy pobudzać nasze główne centra energii (7 głównych czakr).

Czakry decydują o tym, jak wykorzystujemy energię. Są bateriami dla różnych poziomów życiowej energii. Pobierają, przechowują i nadają kształt energii poprzez łączność z kosmiczną siłą życiową. Swobodny przepływ energii pomiędzy nami a Wszechświatem jest bezpośrednio uzależniony od naszego ogólnego zdrowia i zadowolenia.

Wszelkie zablokowania i ograniczenia w pobieraniu i manifestowaniu się energii życiowej powodują zaburzenia w pracy całego organizmu, co objawia się chorobą, złym samopoczuciem, brakiem energii, lękiem lub zachwianiem równowagi emocjonalnej.

 • Medytacje.
 • Ruch Spontaniczny.
 • Doświadczymy ceremonii kakao.
 • Uleczymy nasze myśli, słowa, oddech, ruch – wprowadzimy harmonię fizyczną, mentalną, emocjonalną i duchową. Zakończysz wypełnianie cudzych programów, spotkasz się ze sobą, Twoja wewnętrzna istota zajmie właściwe miejsce.

Instrumenty Ceremonii Dance & Sounds Medicine: Gong tybetański, Gong wietrzny Fen, Gong brazylijski Fen, Bębny djembe i szamańskie, Grzechotki, Didgeridoo, Misy tybetańskie, Misy kryształowe, Shruti, Dzwonki Koshi 4 żywioły, Zenko Harmony, Kij deszczowy, Kalimba, Dzwonki Tingsza, Kamertony Anielskie.

Po warsztacie odczujesz ogromne zmiany, jeszcze przez około tydzień energia będzie bardzo mocno krążyć transformując i uzdrawiając umysł, ciało i duszę.

Nastąpi wzrost poziomu hormonu DHEA – tzw. hormonu młodości oraz melatoniny – hormonu produkowanego przez szyszynkę, odpowiednie częstotliwości odnowią DNA, poprzez pracę z centrami energetycznymi pobudzona zostanie na poziomie fizycznym praca gruczołów dokrewnych wytwarzając równowagę hormonalną (szyszynka, przysadka mózgowa, tarczyca i przytarczyce, grasica, trzustka, nadnercza, jajniki/jądra)

KIEDY?

 • Sobota 11.06. godz. 10.00 – 18.00
 • Niedziela 12.06. godz. 10.00 – 18.00
GDZIE?

Poznań. Dom Dźwięku ul. Sikorskiego 17/18

CENA CAŁEGO WARSZTATU

 • do 27.05. cena 450 zł
 • od 28.05. cena 550 zł
 • od 04.06. cena 650 zł
BILETY:

https://dsmpoznan.evenea.pl/

STRÓJ:

Ubierz się w luźno, zabierz ze sobą matę, poduszkę do siedzenia, koc i ulubiony instrument jeżeli takowy posiadasz 🙂

Proponujemy wszystkim nocleg i wspólne posiłki w Domu Dźwięków – Szczegóły:
e-mail: ewa@wibracjamilosci.pl
Ewa Gęściak 605 765 375 lub za pośrednictwem Facebook’a

NAMASTE 🙂