Dobre spotkanie, zajęcia – joga, pytania i odpowiedzi, wiedza

Miło witam i życzliwie zapraszam wszystkich na spotkania i zajęcia właściwej postawy i równowagi. Bazując na wieloletnich ćwiczeniach i nauce, korzystając z doświadczenia oraz wiedzy, uczę się i nauczam. Ćwiczenia te są dla wszystkich. Dusza może urzeczywistniać się i przejawiać poprzez umył i ciało, poprzez dobre myśli, dobre słowa i dobre czyny teraz i zawsze. Ćwiczenia te wpływają bardzo dobrze na ciało oraz umysł. Na poziomie fizycznym rozciągają i wzmacniają ciało, co przyczynia się do zdrowia, dobrego samopoczucia, spokojnych emocji oraz radości. Pokazują, jak się napinać i jak rozluźniać, co przyczynia się do poczucia równowagi. Uczą właściwej pozycji ciała w każdej chwili życia. Podczas pracy oraz odpoczynku. Wpływają dobrze na mięśnie, stawy, kości, narządy wewnętrzne. Mówiąc wprost na całe ciało, jako, że są zrównoważone i kompleksowe. Na poziomie umysłu, uspokajają i uciszają go. Angażują umysł poprzez uciszanie go siłą woli poprzez ćwiczenia. W ten sposób umysł przyucza się do spokojnego nastawienia i staję się sprawnym narzędziem w realizowaniu obowiązków i prac, które są właściwe do wykonania, a kiedy trzeba odpocząć, umysł staję się cichy, zgodnie z wolą. W takiej sytuacji inteligencja może się ze swobodą przejawiać w życiu. Zapraszam również do szczerej rozmowy. Jak poucza nas nauka zwana psychosomatyką, podczas szczerej rozmowy, kiedy prawda się przejawia, można czuć się wolnym i zdrowym. Zapraszam też do życia w czystości, oczyszczając się całkowitym i zrównoważonym postem, wodą oraz owocami z dobrych źródeł. Jak poucza nas medycyna, metody te oczyszczają organizm z toksyn oraz dobrze wpływają na równowagę Kwasowo-zasadową organizmu, co skutkuję zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Zapraszam też do życia zgodnego z przyrodą. Jako, że wszyscy żyjemy w przyrodzie i nawet nowoczesne miasta są przyrodą, której ludzie nadali spaczoną formę, to dla dobra nas wszystkich należy o nią dbać. Należy zatem z miłościom i śmiałością odnosić się do ludzi, lasów, wody, powietrza, słońca, roślin, zwierząt, całej przyrody, całego świata.

Wstęp:

Wstęp na spotkania i zajęcia jest wolny dla wszystkich. Zapraszam każdego. Można przybyć i uczestniczyć za darmo, jak również istnieje możliwość zapłaty w takiej kwocie, jaką się czuję i jaką chcę się uiścić.

Istnieje również możliwość spotkań i zajęć w innych miejscach, zgodnie z ustaleniami, które odbywają się na bieżąco. Terminy również mogą być uzgadniane na bieżąco. Zatem można śmiało kontaktować się w sprawie takich ustaleń.

Rzadko korzystam z elektroniki, wprowadzając w czyn dobre ideały. Ma to związek z jej złym wpływem na ludzi, przyrodę, o czym poczucia nas fizyka, czy też neurobiologia. Zatem spokój i wytrwałość w kontaktowaniu się droga elektroniczną może się przydać.

19 października 2019 o 17:30 – 21:30

Dziękuje i miłuję.