Dragons of The Heart – Moc samoprzemiany

Dragons of the Heart – moc samoprzemiany

Smoki Serca ❤️ to metaforyczna opowieść o 5 Smokach 🔥 pilnujących dostępu do skarbów naszego serca – Przebudzenia, Integralności, Przyjmowania, Wdzięczności i Łaski.
Celem życia każdego smoka jest strzeżenie skarbu. Skarbem jest pełen dostęp do jakości czującego serca. Skarbem jest czucie emocji i jej żywotność.

Człowieczeństwo – Łzy, które obmywają – Święta Złość – Strach Przetrwania – Błogosławieństwo Jedności.

Zapisy: https://goo.gl/forms/s9AqxF8StVLEEk7s2

Każdy z 5 Smoków posługuje się swoją siłą w sposób bezwzględny – są mitycznymi istotami, odżywiającymi się siłą swego skarbu. Im więcej naszej uwagi oddamy Smokom tym silniejsza ich moc. Im bardziej przybliżymy się do natury skarbu tym silniej będzie na nas oddziaływał a monstrualność Smoka będzie słabła, z czasem stając się Twoim sprzymierzeńcem.

🔥 Smoki reprezentują nasze lęki i wahania, sytuacje i ludzi z którymi mamy trudności. Jeśli udaje się nam przekroczyć własne granice, to uczymy się »tańczyć z naszymi smokami« – przez co możemy wzmacniać własne silne strony i umiejętności.

🔥 Każde zwycięstwo, które odnosimy w naszych spotkaniach jest freestylem – każdy może to zrobić po swojemu. Zwycięstwo jest nam potrzebne do odczucia satysfakcji i poczucia spełnienia swojej misji w życiu.

🔥 Każda decyzja, wyrażająca Twoje czucie – jest zwycięstwem. Każda odpowiedź a nie zaciśnięta schematem reakcja jest zwycięstwem.

🔥 Każde podjęcie spotkania ze Smokiem Złości czy Smutku uczy nas własnego stylu zwyciężania.

🔥 I najważniejsze byśmy zobaczyli nasz taniec, nawet jeśli nie jest epicki i odkrywczy pozwól sobie dać mu przestrzeń, rozpoznać w nim siebie, świadomie odpowiedzieć, i celebrować. Bez tego łatwo pozwolimy się wykorzystać, dając się zaprząc w pogoń za wygraną lub w walkę o przetrwanie spełniając raczej oczekiwania świata zewnętrznego niż swojego serca.

Oto moje zaproszenie do czasu Dragons of the Heart ❤️ – strażników czującego serca.

Zapraszam do wspólnego doświadczenia.

Dragons of the Heart ❤️ to dwa spotkania dedykowane pracy z przestrzenią serca. Każde ze spotkań będzie miało swoją specyfikę i swój charakter. Będą połączone powtarzalnymi sekwencjami jakie będziemy wspólnie tańczyć jak i czasem śnienia między spotkaniami i poszukiwaniem swojej medicine w codzienności.

Przygotowania rozpoczęte

🔥 Plan spotkania:

  • Przypomnienie połączenia z ciałem – awakaning the dancer
  • Przejście przez mapę serca – Chember of the Heart w oparciu o praktykę Movement Medicine
  • wprowadzenie w praktykę odzyskiwania energii z wydarzeń naszej przeszłości SEER proces

🔥Zapraszam również na sesje indywidualne pracy z ciałem – CEREMONIA DOTYKU – dedykowane tematowi serca

kiedy: 2 lutego 2019 o 15:00 – 22:00

cena:

  • 150 zł
  • 120 zł – jeśli wpłacisz 30 zł zadatku do 22.01.2019 – konto podamy po zapisaniu się przez formularz
  • jeśli jesteś osobą samotnie wychowującą dzieci lub w trudnej sytuacji finansowej – zwróć się do nas osobiście
  • zniżka studencka
Co zabrać: wygodny wielowarstwowy strój do tańca (tańczymy boso) oraz wodę.

zapisy:


▩ Anna Sierpowska – praktyk, uczeń i nauczyciel, czerpię swoją energię i wiedzę z wieloletniego praktykowania i treningów Movement Medicine, performance i ruch autentyczny i 5Rytmów, Ma-Uri Bodywork i masażu powięziowego, podejścia Laban Bartenieff, terapii Bioenergetyki Lowena, GaGa i Mindfulness, oraz slow joggingu ☺ Movement Medicine to praktyka aktywnej medytacji w tańcu, w celebracji życia, w spotkaniu z prawdą naszego serca i duszy.

I jeśli zabawa to w celebracji życia – w połączeniu, w przepływie w radości komunikacji z Przebudzonym Tancerzem.

▩ Movement Medicine jest współczesną, transformującą praktyką medytacji w ruchu, stworzoną przez Ya’Acova i Suasannah Darling Khan aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału. Metoda ta integruje w sobie:

  • radość i energię tańca ekstatycznego
  • głębię medytacji w ruchu
  • ducha praktyki szamańskiej.