Duchowość w medycynie holistycznej – wykład

Anielska Grota WELLNESS & SPA  ma zaszczyt zaprosić na wykład:

„Duchowość w medycynie holistycznej czyli jak dbać o siebie i swoich Bliskich, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i długowiecznością”

 

PROWADZĄCA: mgr Joanna Szczygłowska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku fizjoterapia i Austriacką Szkołę Osteopatii, aby poznać ścieżki masażu leczniczego i terapii manualnej z Zachodniej Wiedzy Medycznej i połączyć je z Mądrością Wschodu w celu kompleksowej rehabilitacji schorzeń kręgosłupa i narządów wewnętrznych oraz wszystkich dziwnych chorób u dorosłych i u dzieci. 

Pasjonują ją też starożytne sztuk uzdrawiania z różnych zakątków świata takie, jak Anielski Biały Śpiew, taniec, muzykoterapia (gra na misach tybetańskich, didgeridoo, dzwonkach koshi, bębnie i indiańskich fletach), szamanizm (praca z duchami przodków i duchami natury), biała tantra, medycyna chińska i tybetańska w celu harmonizacji ciała, emocji, umysłu i duszy aby poznać pierwotną praprzyczynę wszystkich dolegliwości.

Dzięki studiom coachingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu można z nią porozmawiać na każdy temat aby rozwiązać każde życiowe lub zdrowotne wyzwanie.

Zajmuje się zaklinaniem koni ucząc ludzi ich sekretnego języka ciała, emocji i energii. Lubi podróże, mistykę i zwierzęta. Od każdej Istoty na swojej drodze uczy się czegoś nowego. 

PROGRAM WYKŁADU:

1) Holistyczne aspekty zdrowia wellness fizyczny, emocjonalny, umysłowy i duchowy

2) 7 kluczy do harmonii wewnętrznej – odkryj tajemnice długowieczności

3) Nowoczesne metody medycyny holistycznej: świadomy ruch, zbilansowana dieta, ziołolecznictwo,naturoterapia, drzewoterapia, aromaterapia, masaż intuicyjny, pranajama, transformacja emocji, odkrycie programów rodowych, reinkarnacja, tworzenie pozytywnych relacji, nauka świadomej bliskości, tantra, medytacja umysłu, poznanie swoich pasji i talentów, osteopatia, terapia Bowena, odkrycie swojej osobistej duchowości i mistyki.

termin: 8 kwietnia 2018 (niedziela), godz. 15.00 – 17.00

zapisy:

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc uprzejmie prosimy o rezerwację poprzez wpłatę 50 zł na konto:

Anielska Grota SPA
61 2030 0045 1110 0000 0108 3370
Tytułem: Imię+nazwisko+18.03.2018

Decyduje kolejność zgłoszeń z wpłatą emailem na adres: joanna_szczyglowska@interi a.pl 

W razie pytań chętnie służę pomocą:

mgr Joanna Szczygłowska
694343507
www.anielskagrotaspa.pl

Serdecznie zapraszam !