Dzień Wewnętrznego Dziecka i Pełne Przebudzenie Kreatywności!

W weekend 1 – 2 czerwca 2019 z wielką przyjemnością zapraszamy Was do Poznania na niezwykle warsztaty, które poprowadzi dla Was Wiedźma Anja Anna.

Przed Wami dwa cudowne dni, przepełnione Wiedzą oraz Magią w najlepszym wydaniu.

***

Dzień 1 – SOBOTA – 01.06.2019

*** Dzień Wewnętrznego Dziecka ***

Daj sobie najpiękniejszy prezent – POKOCHAJ SIEBIE!

Dziś, w energiach słonecznej Radości, masz możliwość nawiązania jedynej w swoim rodzaju i najważniejszej w Twoim Życiu przyjaźni – ze sobą! Jeśli odnajdziesz w sobie tę świetlistą nić, prowadzącą Cię do wnętrza siebie, znajdziesz również ekspresową autostradę… do Źródła!

Nasza dziecięca Niewinność, Beztroska, Szczerość i Szczęście, chociaż często przysypane gruzami trudów dorosłego Życia, istnieją w nas sumą wszystkich uśmiechów i głośnych roześmiań, wszystkich bezpośrednich spojrzeń i momentów rozumienia własnej Świętości, wszystkich zabaw i każdej rozrywki, która ucenniła nas w Dobro i w Sztukę. Niezależnie od tego, jakiego stylu Życie prowadzimy – czy jest ono próbą przetrwania pomiędzy potężnymi wydarzeniami o różnych potencjałach, czy motylkowo lekkim fruwaniem z daty na datę – każde Życie zawiera w sobie okruszki energii dziecka. I nawet, jeśli dzieciństwo kojarzone jest przez nas raczej traumatycznie, to dziecięca ciekawość, szczere i niezabrudzone zewnętrzymi pryzmatami postrzeganie i wewnętrzna szczęśliwość są w każdej chwili gotowe przebudzić się z pełną Mocą – nawet, jeśli wydaje Ci się, że nie masz ich w sobie zbyt wiele! A wiedz, że każdy jeden z nich jest jak promień Wiecznego i Nieskończonego Światła – potrafi rozproszyć każdy rodzaj Mroku, który miał czelność pojawić się w Tobie bądź blisko Ciebie!

Bycie w kontakcie z Wewnętrznym Dzieckiem jest dla wielu osób powierzchownie traktujących tematykę rozwoju duchowego wdzięcznym tematem do drwin. Tymczasem jest to absolutna PODSTAWA między innymi Magii Obronnej – bo gdy Twoje Wewnętrzne Dziecko zostanie wstawione w warunek niebezpieczeństwa bądź zanegujesz jegto cechy w sobie, stracisz równowagę pomiędzy Podświadomością i Świadomością, a to początek rozsypywania się struktury Jedności w Człowieku! Wewnętrzne Dziecko to nasza Przeszłość, zapisana w komórkach Ciała, Ufność, sposób uczenia się i Ciekawość oznaczona w Umyśle oraz Niewinność na poziomie Światła, przenikająca każdą jedną cząsteczkę istnienia Człowieka. Gdy energia ta zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzona bądź odsunięta, wchodzimy w obszar zaburzenia tych wartości. Pojawia się wyrzuty sumienia, poczucie nieważności, odepchnięcia, odrzucenia. Nasz wewnętrzny obraz zaczyna zmieniać się w potworną fantazję na temat naszych wad, bo nie widzimy w sobie tego, co widzi w nas Bóg – dziecka Kosmosu i Ziemi, zrodzonego w Miłości ludzkiej i kropki Boskiego Światła. Zamiast tego widzimy niedostatecznie (zawsze!) efektywnego dorosłego, który nie osiaga tego co powinien albo nie żyje tak, jak chciałby żyć. Bez połączenia z energią Wewnętrznego Dziecka jesteśmy dla siebie… ZEWNĘTRZNI! Jak manekiny lub roboty, które nie potrafią wziąć życia w swoje ręce, bo nie za to będą pochwalone przez „ważniejszych” w opinii społecznej lub w hierarchii zawodowej dorosłych. Żyjąc w ciągłym stanie próby zasłużenia na ludzkie uznanie zapominamy o swoim własnym uznaniu dla siebie i swojej wspaniałości.
Najwyższy Czas to zmienić!

Podczas naszych zajęć nie będziemy tarzać się w traumach – nie musimy. By dotrzeć do Wewnętrznego Dziecka, nie planujemy drapać ran ani otwierać lochów Przeszłości. Wszędzie, gdzie będziemy wchodzić, wejdziemy ze Światłem. Magia Anielska, która jest naszą metodą pracy z energiami, przeprowadzi nas przez cały proces poprzez Świetlistą Transformację, więc nie obawiajcie się, iż warsztaty mogą zapoczątkować i rozgrzebać proces psychlogiczny, z którym będzie trudno Wam uporać się samodzielnie. Bądźcie pewni, że w tym rodzaju Przemiany, który wyróżnia fakt, iż od samego początku jej wydarzania powoduje i pomnaża jedynie Światło, Wasza relacja z Wewnętrznym Dzieckiem zostanie odnowiona, a każdy zapoczątkowany kierunek wydarzania się energii będzie przebiegał łagodnie i zgodnie z Waszą Wolą, ponieważ powierzony zostanie w całości Aniołom i Archaniołom z promienia przewodzonego przez Gabriela, Rafaela i Michaela. Możliwe, iż w trakcie Rytuału, który będzie koronacją naszego Dnia Dziecka, poznacie również swojego Anioła Stróża, ponieważ każdy z nas przypomni sobie moment schodzenia na Ziemię i początek swoich Oddechów i Kroków.

Z uwagi na to, że program tych warsztatów jest szczególny i zawiera wiele niespodzianek, które będą dla Was wyjątkowymi prezentami, nie podamy detali do wiadomości publicznej. Prosimy Was o zabranie ze sobą sprzętu muzycznego, jeśli takowy posiadacie. Oprócz tego mile widziane wszelkie przyrządy i akcesoria do spełniania się w sposób artystyczny oraz 5 ulubionych zabawek – mogą być to maskotki z dzieciństwa, współczesny telefon, dron lub link do ulubionego filmiku. Mogą być to grabki, łopatki bądź coś, co daje Ci Radość w ogrodzie albo na budowie.

Tego dnia stworzymy razem coś wielkiego i mam nadzieję, że nasze Wewnętrzne Dzieci zostaną przyjaciółmi, a za rok spotkamy się o tej samej porze, by zrobić coś doskonałego i by wzmocnić w sobie wszystkie pierwsze, pierwotne i czyste instynkty Duszy, których Moc sprawi, że Twoje Życie stanie się najlepszą zabawą, w jakiej brałeś udział!

Czuj Radość i powoduj Radość! To szkolenie nauczy Cię, jak być profesjonalnie najszczęśliwszym sobą, jakim potrafisz!

NOtatkowicze – przygotujcie się na wykład z biochemii i kilka przydatnych recept ziołowo-suplementowych.

Dzicy transownicy – przygotujcie się na bębny, dzwonki i niespodziankę na mieście, możliwe, iż lekko psotną Ty, który to czytasz – już wiesz, jakie 5 zabawek weźmiesz?

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!!!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Dzień 2 – NIEDZIELA – 02.06.2019

Uwolnij Wewnętrznego Artystę!!!

Każdy Człowiek na Świecie to kropla Boga w Działaniu. Lecz kim jesteśmy, gdy składamy się głównie z wymówek, blokad i zaniechań?

Naturą Człowieka jest tworzyć. Tworzymy rodziny, społeczeństwa, ogrody, cywilizacje, naukę… Konstruujemy budynki i systemy, spełniamy się w wynalazkach, w pracy, w sporcie, w tańcu, w seksie, w każdej z dziedzin Sztuki… Codziennie ROBIMY setki rzeczy, których nawet nie zauważamy… Ale czy na pewno żyjemy pełna przepustowością własnej KREATYWNOŚCI!?

Nie.

Nasze zapędy to tworzenia często rozbijają się o przeszkody, zakazy, blokady, ograniczenia… Niezależnie od tego, z jakimi Talentami i Darami przyszliśmy na Świat, dzisiejsza Rzeczywistość zdaje się nie sprzyjać ich ujawieniu… W końcu rządy każdego z państw nie chcą tego, by obywatele byli pomysłowi i szczęśliwi – chcą jedynie grzecznych potulnych podatników. Stąd miarowe zabijanie wyobraźni w każdym Człowieku, który – od żłobka aż po uniwersytet mielony w machinie systemu – staje się coraz bardziej robotyczy, automatyczny, wyprany i zzombiały. Jeśli czujesz, że nie masz kontaktu z własnymi emocjami, a Twoje Talenty od dawna nie miały możliwości pokazania pełnego spektrum Twoich możliwości, dołącz do nas na specjalnym, hiperpobudzającym kreatywność i percepcję szkoleniu!

W programie zajęć między innymi:

 • Czym jest Kreatywność? Chemiczny, biochemiczny i alchemiczny punkt widzenia
 • Sztuka jako styl Życia – stań się Artystą Rzeczywistości!
 • Jak pracować z percepcją, by każdy dzień zasilał Twój Talent?
 • Odkryj, do czego służą… ZMYSŁY! I uwolnij każdy z nich!
 • Tworzenie Mandali Kreacji – wyjątkowa technika medytacyjna!
 • Jak wspierać własną inspirację i motywację?
 • Codzienne ćwiczenia budujące Mistrzostwo i dające pełen akces do zdobytych wcześniej umiejętności
 • Nowe formy uczenia się – przydatne również przy nauce języków i zdobywaniu Wiedzy z dowolnej dziedziny!
 • Sztuką wyrażaj Wolę, a uczynisz! Wyjaśnienie działanie Sztuki i jej połączenia z Magią
 • Praca z Aniołami i Archaniołami w celu połączenia Talentów w jedność, by każdy z nich był dla Ciebie narzędziem do spełnienia Woli Duszy, zarówno w Przyczynie jak i w Celu
 • Rytuał Uwolnienia Wewnętrznego Artysty – Poznajcie się!!!

Oczywiście przewidujemy również kilka niespodzianek, ale nie będziemy o nich wspominać wcześniej, żeby w żaden sposób nie ujawnić Wam, którędy to się wydarzy. Wszak Natura Niespodzianki zobowiązuje.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

DZIEŃ 1 – 1.06.2019 (sobota), godz. 14:00 – 20:00

DZIEŃ 2 – 2.06.2019 (niedziela), godz. 14:00 – 20:00

Zapisy na warsztaty oraz KONSULTACJE (poniedziałek) i informacje szczegółowe:
ewelina@akademiaducha.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

Istnieje również możliwość uczestniczenia on-line (WEBINAR)!

Link do webinarów:

Dzień 1 – http://www.ekademia.pl/kurs/DzienWewnetrznegoDziecka

Dzień 2 – http://www.ekademia.pl/kurs/UwolijWewnetrznegoArtyste

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!