Dźwięki Ziemi i Przestrzeni – koncert relaksacyjny

Zapraszamy Was na koncert w Dzień Dziecka 🙂

Przyjdź świętować ten dzień razem ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Pozwól się zabrać w niezwykłą krainę wyobraźni, do której zaprowadzą Cię dźwięki mis alchemicznych, piór, bębnów, muszli i wielu niezwykłych instrumentów.

Projekt pod nazwą „Dźwięki Ziemi i Przestrzeni” to teatr dźwięku XXI wieku. Przedstawienie muzyczne, które oddziałuje na ciało, spaja zmysły, wprowadza spokój, harmonię. 

Zarezerwuj 2 godziny tylko dla siebie. 

1 czerwca 2018, godz. 19.00-21.00

Inwestycja: 30 zł

 Zadbaj o swój komfort i weź ze sobą karimatę, koc oraz wodę.

Przyjdź i daj oczarować się muzyce 🙂

Grają:

Agnieszka Lamirowska – z wykształcenia grafik oraz ilustratorka książek. Specjalizuje się w tradycyjnej technice akwaforty. W swojej twórczości eksploruje motywy kobiece oraz symbole kultury. Z zamiłowania muzyk. W latach 2015-2017 śpiewała oraz grała na bębnach w zespole „MysticLab.” występując na wielu festiwalach. Od 2017 współtworzy projekt muzyczny „Dźwięki Ziemi i Przestrzeni” łącząc w nim sztukę wizualną i muzyczną. Ukończyła roczny trening „Sex Peace&Love – Kobiece Kręgi” prowadzony przez Karo Akabal, dedykowany tematowi seksualności w przestrzeni kobiecych kręgów oraz empatycznej komunikacji między kobietami. 

Grzegorz Korzeniec – jako pierwsza osoba w Polsce zaczął organizować koncerty mis alchemicznych, występował na licznych festiwalach, grał na zamkach, w katedrach. Aby lepiej zrozumieć naturę dźwięku nauczył się wytwarzać misy dźwiękowe, gongi oraz instrumenty archaiczne. Prowadził wykłady wyjaśniając czym jest dźwięk oraz jak wpływa na nasze ciało i umysł. Twórca fraktalnych wizualizacji, grafik komputerowy, opracował technologię łączącą fraktalne obrazy z kolorem i światłem. Od 2017 roku współtworzy projekt „Dźwięki Ziemi i Przestrzeni” w którym łączy swoje pasje, umiejętności i zdobytą wiedzę, aby studiować strukturę i naturę dźwięku.