EcstaticDance z ceremonią kakaowca – edycja XI

 

♡ ♡ ♡ ECSTATIC DANCE I CEREMONIA KAKAOWCA ♡ ♡ ♡

Po raz jedenasty w Poznaniu spotykamy się w alchemii serca z EcstaticDance i ceremonią picia kakao. Dołącz do plemienia wyzwolonych i świadomych celebrantów. Niech tańczy w nas życie! Z szacunkiem i intencją wypijemy ceremonialną dawkę gęstego surowego kakao. Wejdziemy w podróż do wnętrza serca otrzymując znaki i komunikację od naszej duszy. Potem roztańczymy biodra i damy nieść się ciału. Opcjonalnie wdziać magiczne kostiumy albo wygodne ubranie, w którym jest nam zmysłowo. 

Cena 66zł. Rezerwacja i przedpłata konieczna (ze względu na ilość kakaowca do przygotowania). Szczegóły zapłaty poniżej.

♡ TANIEC EKSTATYCZNY (EcstaticDance) ♡ ♡ ♡ 

Poruszamy się prowadzeni przez wewnętrzną energię życiową. Nie ważne jak to wygląda. Tańczymy aż staniemy się tańcem i ruchem. Muzyka poprowadzi nas przez falę różnych rytmów. Będzie przestrzeń na podróż w głąb siebie oraz na dzielenie radości ruchu i zabawy z naszymi ceremonialnymi współplemieńcami. 

CEREMONIA PICIA KAKAOWCA

Gotowi na magiczną moc świętego kakaowca? Surowe Kakao jakie będziemy spożywać to Medycyna dla ciała i ducha. Kakao to „Pokarm bogów”, ma długą historię czczenia i wpływu na ludzką kulturę. Informacje o wpływie kakaowca sięgają 2000 r. p.n.e do cywilizacji Olmeków, potem Majów i Azteków. Na całym świecie doświadczamy obecnie powrotu picia Kakaowca jako świętej medycyny, dla czczenia, celebracji i wizjonowania z poziomu serca. Kakao ma dla nas ogromny dar i najlepiej smakuje spożywane z innymi!

MEDYCYNA KRĘGU

Zaczynamy i kończymy wieczór siedząc w kręgu i komunikując z poziomu serca i duszy. Maski opadają kiedy jesteśmy w przestrzeni, w której siebie nie oceniamy i patrzymy na drugiego człowieka jako nasz brat, nasza siostra. W przestrzeni, w której można być sobą zadziewa się samo-uzdrawianie, wszystko naturalnie dąży ku homeostazie. 

ŚWIADOMY DOTYK

Wymiana świadomego dotyku to integralna część każdej z ceremonii. Poprowadzę was ku dotykowi w bezpieczny sposób. Każdy dbając o swoje granice. Dotyk jest ku relaksacji, poczuciu połączenia i wejściu w przyjemność ciała i sensualność. Wymiana dotyku wspiera otwarcie ciała i czucie się swobodnie w przestrzeni z innymi. Za każdym razem element dotyku jest innaczej wplatany w ceremonię w zależności od potrzeb grupy i energii wieczoru.

♡ ODŻYWCZE KORZYŚCI KAKAOWCA ♡ ♡ ♡

Surowe kakao ma mnóstwo zdrowotnych właściwości. Jest super bogate w antyoxydanty, witaminy i minerały (żelazo, magnez, potas, cynk i wapń). Ma wspaniały efekt na chemię mózgu, wyzwalając endorfiny, histaminę, fenyloetylominę (PEA), serotoninę, teobrominę, dopaminę, tryptofan i tyraminę, czyli wszystkie te substancje, które stymuluję naturalnie występującą niebiańską alchemię mózgu. Kakao w swoim naturalnym surowym stanie, wzmacnia serce, reguluje poziom cukru i hormonów w ciele, oczyszcza wątrobę i suplementuje braki w typowej diecie dzisiejszych czasów i stresującego trybu życia.

WYTYCZNE DO UCZESTNICTWA

Rezerwując miejsce w tym magicznym wieczorze decydujesz się na:

  • Przybycie na czas o lekkim żołądku i bycie obecnym dla swojego ciała i uczuć.
  • Mówienie w pierwszej osobie i wyrażanie swojej autentycznej energii na dany moment. 
  • Niespożywanie alkoholu i środków odurzających przed ani w trakcie spotkania.
  • Dbanie o i świadomość przestrzeni. Uważność w obcowaniu z fizyczną przestrzeń. Bycie czułym na przestrzeń innych i jasne komunikowanie o chęci lub braku chęci kontaktu fizycznego.
  • Branie pełnej odpowiedzialności za siebie, swoje potrzeby, komfort i bezpieczeństwo. W tym również aktywne zgłaszanie swoich potrzeb prowadzącej.
  • Gotowość do wkroczenia w strefę celebracji gdzie ze świadomością wszystkie ruchy, głos i ekspresja są witane. 
 30 maja 2018, godz. 19:00 – 23:00

Zapytania kieruj pod: am.grzebalska@gmail.com

Zarezerwuj miejsce wpłacając 66zł na poniższe konto oraz wysyłając maila z potwierdzeniem udziału pod: am.grzebalska@gmail.com albo tel./Whatsapp:508106834

Nr konta: PL79249010570000990032286212

(Aleksandra Grzebalska, Alior Bank) z dopiskiem „kakao”
(opłata nie podlega zwrotowi)

Do zobaczenia w celebracji!

,,Ceremonia Kakao prowadzona przez Aleksandrę i Anandę była jednym z najcudowniejszych warsztatów tego typu w moim życiu. Całe mnóstwo bliskości, prawdziwości, radości, miłości i wdzięczności ❤ To spotkanie było kompletną całością i zawierało w sobie wszystko, co prawdziwa ceremonia zawierać powinna. Dziękuję i do zobaczenia następnym razem! 🙂” ~ Łukasz

♡ ♡ ♡ 
—-
Prowadzić nas będzie, Aleksandra Grzebalska powracająca do Poznania po 11 latach podróży przynosi magię doświadczeń serca. Pierwsze ceremonię kakao doświadczyła w 2013 roku z Rebeką Shaman w Londynie. Od tamtego czasu kakao służy jej jako medycyna codziennego użytku i ceremonialnie. Tańczy ekstatycznie od wielu lat. Prowadziła Ecstatic Dance w Wellington, Nowej Zelandii. Pisze, tworzy, tańczy, medytuje, uczestniczy w niekończących się cyklach kręgów. Jej pasją jest wspólnota, autentyczność, bycie z poziomy serca, magia istnienia i świadoma uwolniona seksualność. Pracuje z archetypami i szeroko pojętą duchowością. Główne nurty wpływu na jej życie i na to co oferuje to: Porozumienie bez przemocy (NVC, Marshall Rosenberg), filozofia i aktywne medytacje OSHO, treningi Międzynarodowej szkoły sztuk świątynnych (ISTA), Kontakt improwizacja i 5 Rytmów oraz doświadczenia życia w wielu wspólnotach. Stwarza przestrzeń i oferuje doradztwo, które łączy w sobie drogę serca, samo-zrozumienia, życiową energię, celebracji seksualności i ciała oraz kreatywność i autentyczność.