EFT – Techniki Wolności Emocjonalnej dla Kobiet

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywać to przeznaczeniem”<span class="su-quote-cite">C.G. Jung</span>

Serdecznie zapraszamy wszystkie Kobiety na warsztat z Technikami Wolności Emocjonalnej (EFT)!

Żyjemy w czasach ciągłego pośpiechu, presji, dużego napięcia. Nie mamy czasu zająć się sobą i swoimi emocjami. Nie pozwalamy sobie na ich czucie. To wszystko nieuchronnie prowadzi do tego, że pewnego dnia coś w nas pęka.

Emocje są czymś ludzkim, są częścią nas. Jednak, co robić, kiedy mamy za dużo negatywnych emocji? Kiedy nas przytłaczają i nie pozwalają spokojnie żyć, a czasem powodują, że stajemy się nieznośne dla samych siebie…

Każdy doświadczalny fizyczny ból wpływa na nasze emocje, podobnie, jak każda emocja ma wpływ na stan ciała. Ciało pamięta nasze przeżycia, wspomnienia i doświadczenia. Jeśli pewne trudności emocjonalne nie mają dostępu do naszej świadomości, jeśli je ignorujemy, wtedy odzywa się ciało.

Smutek, lęk, złość, frustracja czy zazdrość są bardzo silnym przeżyciem. Tak silne emocje szukają ujścia. Jeżeli go nie zapewnimy, wyprodukowana energia nie znika bez śladu, tylko wnika w głąb naszego ciała i może to spowodować różnego rodzaju dolegliwości psychosomatyczne do choroby włącznie.

Oczywiście nikt z nas nie uniknie dramatycznych wydarzeń w życiu, jednak sposób reagowania na stres, radzenie sobie z emocjami, jest bardzo ważne dla naszego zdrowia psychicznego i fizycznego.

A zastanawiałaś się kiedyś, jakie nosisz w sobie emocje? Ile one ważą? Gdzie w Twoim ciele są zgromadzone i jak to odczuwasz? Warto się temu przyjrzeć!

Jeśli towarzyszą Ci negatywne uczucia, jest Ci teraz szczególnie trudno, czujesz, że masz dość, straciłaś nadzieję, masz sytuację, z którą nie możesz sobie poradzić, to ten warsztat szczególnie jest dla Ciebie!

Dla kogo jest ten warsztat:

W warsztacie mogą wziąć udział kobiety, które już znają techniki uwalniania, jak i te, które pierwszy raz się z nimi spotykają. Zresztą będziemy pracować nie tylko technikami EFT, ale również innymi, które pomagają się uwalniać.

W planie warsztatu mamy:

 • Poznanie technik uwalniania negatywnych emocji EFT od strony teoretycznej jak i praktycznej.
 • Poznanie i doświadczenie innych technik uwalniania negatywnych emocji.
 • Nauczenie się słuchania języka swojego ciała.
 • Praca z oddechem.
 • Techniki Mindfullness i medytacyjne.
 • Praca ze świadomością.
 • Praca samodzielna, w parach oraz grupie.
 • Będziemy pracować dynamicznie i statycznie – na siedząco, na leżąco, w ruchu, abyś doświadczała i zabrała ze sobą to, co Ci najbardziej odpowiada.

Jakie korzyści wyniesiesz z tego warsztatu:

 • Przede wszystkim chcę się skupić na praktyce, abyś poczuła ulgę, korzyść, rezultat.
 • W dużej części już podczas tych warsztatów uwolnisz się od negatywnych emocji. (Nie wszystko oczywiście uda się uwolnić podczas jednego naszego spotkania, bo jest tego po prostu za dużo, ale zrobisz duży krok do przodu).
 • Poznasz niezwykle skuteczną technikę pracy z emocjami, jaką jest EFT.
 • Dzięki technikom będziesz mogła w każdej chwili samodzielnie uwalniać się.
 • Dodatkowo poznasz inne techniki pracy z ciałem i umysłem, które będą stanowić idealne uzupełnienie – Mindfulness, techniki oddechowe, techniki pracy z ciałem.
 • Poznasz podstawową teorię Medycyny Wschodu i z dziedziny psychologii, która w niezwykle prosty i klarowny sposób tłumaczy zależność ciała i umysłu oraz jaki ma to związek z emocjami i naszym zdrowiem.
 • Z pewnością spędzisz efektywnie czas.
 • Poznasz inne ciekawe Kobiety.

O metodzie: EFT (Emotional Freedom Technique) – to skrót, który po polsku oznacza – Techniki Wolności Emocjonalnej. Jest to metoda i zarazem system pracy, który otwiera nowy dział psychoterapii zwany psychologią energetyczną. Wywodzi się z dorobku Medycyny Wschodniej (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej). EFT to praca z emocjami i przekonaniami. To prosta, praktyczna i zadziwiająco skuteczna technika. Działa niezwykle relaksująco i uspokajająco. Zmniejsza negatywne emocje i eliminuje negatywne przekonania. Pozytywnie wpływa na ciało i psychikę.

O mnie: Jestem trenerką EFT (Technik Wolności Emocjonalnej), specjalistką TMCh (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej), dietoterapeutką oraz miłośniczką zdrowej kuchni, tańca i jogi. Specjalizuję się w coachingu alternatywnym za pomocą Technik Wolności Emocjonalnej EFT, zabiegach leczniczych TMCh, japońskich masażach Zen-Shiatsu oraz technikach mentalnych i relaksacyjnych.

Jak należy się przygotować: Ubierz się swobodnie. Zabierz wygodne obuwie na przebranie lub ciepłe skarpety. Zabierz ze sobą matę do ćwiczeń, 2 koce, poduszkę pod głowę oraz materiały do robienia notatek.

Termin: 2 grudnia 2018 (niedziela), godz. 9:30 – 17:30

Koszt: 260 zł/osoba

Zapisy/Kontakt: Monika Andrzejewska, tel. 600-243-511, monika-andrzejewska11@gmail.com

Koce i maty są dostępne, jednak lepiej przynieść swoje.