Ekstatyczny poród – warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin

Większość metod przygotowawczych do porodu zakłada opanowanie umiejętności kontroli, która w istocie jest niemożliwa do osiągnięcia, ponieważ taka jest natura porodu… Im bardziej staramy się zasnąć, zapamiętać imię, przeżyć orgazm lub zajść w ciążę, tym bardziej cel zdaje nam się umykać. Kiedy natomiast się poddajemy, to czego pragniemy przychodzi samo. Akt narodzin wymaga odwagi, by sobie „odpuścić”, wyzbyć się wszelkich utrwalonych nawyków i polegać na jednej rzeczy – na mocy własnej świadomości, własnego reagowania, czyli na własnej kreatywności.Elizabeth Nobel, Childbirth with Insight

Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zarówno kobiety jak i dziecka, jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym, dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny. To w jaki sposób przychodzimy na świat, warunkuje nasz sposób postrzegania i funkcjonowania w świecie.

Zapraszam na wyjątkowy warsztat w Polu Narodzin, na którym dowiesz się i będziesz mogła doświadczyć, w jaki sposób zharmonizować swoje ciało, serce i umysł, by przygotować się do świadomych narodzin. Będzie to także czas na doświadczanie głębokiego relaksu,poszerzania umiejętności bycia rozluźnionym a równocześnie obecnym w swoim ciele i Centrum, by móc z łatwością radzić sobie wśród silnych wrażeń porodowych i życiowych wyzwań.

Warsztat jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką świadomych narodzin: przyszłych rodziców, towarzyszy porodu, a także osób, które chcą zneutralizować swoją traumę narodzeniową i stworzyć Nową Wizję Narodzin w Miłości, w połączeniu ze swoim ciałem, by móc żyć w Pełni swego potencjału.

Na warsztacie dowiesz się:

 • jak przygotować się w sposób holistyczny, świadomy do ciąży i narodzin
 • o potencjale porodu
 • o mocy płynącej z doświadczenia porodu naturalnego, świadomego
 • o tym, czym są Narodziny Lotosu i jakie są jego korzyści i jak się do nich przygotować
 • poznasz techniki relaksu i świadomej komunikacji z dzieckiem w łonie m.in wizualizacja, taniec ekstatyczny, śpiew prenatalny, uzdrawiająca moc dźwięku
 • nawiążesz czułą relację z ciałem i jego mądrością
 • jak tworzyć i utrzymać Świętą Przestrzeń podczas porodu
 • doświadczysz ponownych narodzin i tworzenia Nowej Wizji Narodzin metodą rekodingu odcisku limbicznego Eleny Tonetti Vladimirovej

Metoda rekodingu odcisku limbicznego warsztaty i sesje indywidualne koncentruje się na świadomej kreacji Nowego Życia w Miłości, rekodowaniu zapisów w naszym układzie limbicznym (emocjonalnej części mózgu, która nie podlega racjonalnej funkcji myślenia – korze nowej) oczyszczaniu ścieżek z przeszłych traum i wzorców, które już nie służą naszemu rozwojowi w połączeniu ze Źródłem Miłości i Obfitości. W energii wiru Pola Narodzeniowego, w Spiralnym Tańcu Tworzenia możesz poczuć i poddać się jego transformującej i uzdrawiającej mocy.

Rodząc siebie na nowo w poczuciu całkowitego bezpieczeństwa, zaufania miłości możesz poczuć, ponowne połączenie z naturą, ze sobą, ze swym ciałem, ze swą Esencją i cała Egzystencją, a także na nowo zaprojektować swoje życie.

Jeśli jesteś gotowa/wy na zmianę, zapraszam…

Spotkajmy się, by doświadczyć transformującej mocy Pola Narodzin i otworzyć się na jego nieograniczony potencjał.

8 – 9 lutego 2020

 • sobota 11.00 – 17.00,
 • niedziela 11.00 – 16.00
Inwestycja

 • 440 zł za os
 • dla par 400 zł za 1 os

UWAGA! Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł/os., na konto, które podam po zapisaniu się mailowym

Zapisy

 • kamila.domin@gmail.com
 • tel. 696995685

prowadzenie:

Kamila Domin -” Szamanka Narodzin” , szczęśliwa mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu , lotosowo. Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych narodzin. Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, gra na gongach i uzdrawia dźwiękiem. Założycielka Pełnia – Duchowa Szkoła Narodzin. Aktywnie wspiera Narodziny Nowej Ziemi, organizując warsztaty, spotkania grupowe, Kręgi Kobiet, sesje indywidualne, rytuały, koncerty i projekty mające na celu przywrócenie Świętej Kobiecość i równowagi na Ziemi.