Energetyczne BHP w relacjach z fizycznymi i niefizycznymi istotami

Każda rozwijająca się osoba uświadamia sobie w pewnym momencie, że jest połączona energetycznie ze światem na wiele różnych sposobów. Uświadamia sobie, że istnieje wiele energii i istot, które mogą ogromnie wspierać ją w dalszym wzroście. Energie te najczęściej związane są z miejscami mocy, miejscami kultu, świątyniami itp.

Energetyczne wsparcie i kwantowy skok w rozwoju może być także wynikiem kontaktu z rozwiniętymi duchowo nauczycielami, świętymi, szamanami itd. Naiwnością jednak jest sądzić, że wszystkie miejsca mocy i wszystkie tzw. „duchowe osoby” zawsze i bezinteresownie wspierają nas w rozwoju. Bardzo często jest wręcz odwrotnie i po wizycie w miejscu mocy lub kontakcie z szamanem lub inną wysoko rozwiniętą osobą odczuwamy spadek energii, różnego rodzaju zawirowania, „nieszczęśliwe zbiegi okoliczności” itd. itp.

W zdecydowanej większości przypadków odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponosimy my sami poprzez nieświadome łamanie praw i zasad rządzących światem duchowym, a miejsce mocy czy „duchowa osoba” są tylko katalizatorem konsekwencji złamania tych praw. Jakie to prawa i jak z nich skutecznie korzystać? O tym właśnie jest ten warsztat.

W programie między innymi:

  • Rodzaje miejsc mocy – źródła pierwotnej energii planetarnej oraz miejsca zamieszkiwania istot o różnym potencjale energetycznym – jak je odróżniać i weryfikować ich wpływ na nas?
  • Negatywne i pozytywne więzi z miejscami mocy i osobami duchowymi
  • Energetyczne BHP w miejscach mocy, miejscach kultu i świątyniach
  • Rozliczenie energetyczne z istotami niematerialnymi – ćwiczenie praktyczne
  • Prawa Natury relacji z osobami duchowymi i szamanami. Kiedy ego pomaga nam rozpuścić negatywne więzi?
  • Ciało jako nasz „astralny odbiornik” – jak odczytywać energetyczne i duchowe informacje poprzez ciało?
  • Przestań walczyć ze światem a świat przestanie walczyć z tobą – Matrix i piąte przykazanie Buddy
  • Mantry, tarcze energetyczne, oczyszczanie czakr, uziemianie się – czy pomagają ludziom duchowym?
  • Co to jest nasz Cień i jak z nimi pracować. Dlaczego tak chętnie wykorzystywany jest przez osoby i istoty pozornie chcące nam zaszkodzić? Praca z ciemną stroną umysłu, toksycznymi wzorcami, podświadomością i ego.
  • Zasady prawidłowej wymiany energetycznej we współpracy z energiami i istotami niefizycznymi – rytuały

Informacje organizacyjne:

Organizator: Stowarzyszenie „Miłość Życia”

10 listopada, godz. 10.00 – 18.00

Koszt uczestnictwa: cena podstawowa 290,00 zł, cena przy wpłacie do 25.10. 240,00 zł

Na naszych warsztatach zawsze zapewniamy nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz przekąsek.

W trakcie warsztatów mogą być wykonywane lekkie ćwiczenia fizyczne lub oddechowe. W związku z tym preferowany jest luźny, wygodny strój oraz klapki lub kapcie. Zdecydowanie zalecamy również zabranie przyborów do pisania (notatnik, długopis).