Energia kobieca – warsztaty

energia-kobiecaENERGIA KOBIECA (odmładzające techniki dla zdrowia) – warsztat tylko dla kobiet

Na tym warsztacie przeznaczonym wyłącznie dla kobiet możesz nauczyć się jak transformować niewykorzystaną energię w rozwój osobisty, zdrowie i urodę. Nie będzie tu warsztatów z tantrycznego seksu, ale będą warsztaty poświęcone akumulacji sił witalnych, odmładzaniu, ćwiczeniom oddechowym podnoszącym możliwości odczuwania nie tylko doznań seksualnych, budzenia zmysłów itd. To wprowadzenie nowej jakości bycia Kobietą, która jest świadoma siebie.

Ćwiczenia stosowane w tej jodze nie tylko poprawiają jakość doznań zmysłowych, ale przedłużają intymną młodość, zapobiegają oraz leczą problemy seksualne i schorzenia.

Poznasz jak odzyskać i twórczo zastosować swoją energię kobiecą, jak uniknąć jej strat w przyszłości. Będzie również przedstawiona wiedza jak wykorzystywać niektóre techniki w życiu codziennym, jak sobie radzić z emocjami, uczuciami, które stanowią nieodłączną wartość życia Kobiety.

Co będzie ?

 • Wprowadzenie do Tantry, zapoznanie się z niektórymi zagadnieniami z Tantra Joga i Tao miłości 
 • Techniki oddechowe
 • Serie ćwiczeń …ćwiczeń…. znów ćwiczeń
 • …i relaks

Nie jest wymagane doświadczenie w jodze lub specjalna sprawność fizyczna.

Ćwiczenia dostępne dla każdej kobiety, w każdym wieku oraz stanu zdrowia.

Informacja dla osób, które brały udział w poprzedniej edycji: będzie powtórka z teorii oraz dużo nowych ćwiczeń!

EMOCJE

Emocje, uczucia towarzyszą nam od samych narodzin do ostatnich chwil życia. Radujemy się, płaczemy ze szczęścia, wpadamy w gniew, rozpacz, żal, euforię, wkurzamy się i naiwnie oczekujemy coś od sytuacji, bliskich, rodziny, rządu, współpracowników itd.

Czy zawsze potrafimy radzić sobie z emocjami, uczuciami? Czy potrafimy wykorzystać ich moc? Wykorzystać dla nauki, dla doświadczenia, dla swego rozwoju? A przecież m.in. właśnie po to otrzymujemy te cudowne, chociaż nie zawsze łatwe przeżycia. Jak emocje opadną, jak kurz po burzy, to widzimy często, że nie warto było tyle sił tracić, bo i tak to nic nie zmieni. Ale „mleko już rozlano”, co teraz zrobisz, kiedy przykre słowa JUŻ zostały wypowiedziane, usłyszane, kiedy bliscy i Ty sam cierpisz? Kiedy wszyscy czują się zranieni? Czy da się naprawić to? Oczywiście, że TAK.

Czy możemy głębiej zrozumieć to zjawisko? Poznać własne emocje i siebie bliżej? Zrozumieć, po co nas to spotyka i jak najlepiej z tego korzystać? Oczywiście, że TAK.

Czym są emocje z punktu widzenia duchowych nauk Wschodu? Do czego nam służą? Jak można z nimi pracować i wykorzystać dla lepszego samopoznania i rozwoju osobistego? Jak można przestać tracić swoją energię na niepotrzebne emocje?
Na warsztacie będą przedstawione konkretne techniki i ćwiczenia z pracy z emocjami, które można wykorzystać w codziennym życiu tak, aby poprawić jego jakość, mieć więcej energii i świadomości.

Jak napisał Adam Mickiewcz:

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę,

Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże

Więc spróbujmy wyprowadzić nasze emocje z ciemności w światło świadomości.

Prowadząca: Lada Toulik

Z pochodzenia jest Rosjanką, mieszka w Polsce już od dawna. Ma wykształcenie psychologiczne, skończyła studia podyplomowe w zakresie doradztwa seksuologicznego w Studium Psychologicznym przy Poznańskim Uniwersytecie. Nauki tantryczne poznała po raz pierwszy będąc tłumaczką nauczyciela tantra-jogi z Rosji – Luczisa, który już ponad 14 lat wykłada nauki o miłości w Polsce. Później stała się adeptką tej wspaniałej wiedzy. Organizowała razem z Luczisem i jeździła z grupami z Polski na Syberię, na Kaukaz, do Indii, Nepalu, Tybetu, gdzie odbywały się różnego rodzaju zajęcia, szkolenia. Uczy się tantry ponad 10 lat. Jest instruktorką tańca brzucha. Uwielbia podróże. Uwielbia też dzielić się wiedzą, którą od lat doświadcza „na własnej skórze” i chętnie przekazuje innym to, co praktycznie sprawdziła w swoim życiu.

Na zajęcia przychodzimy w wygodnym ubraniu (np. luźne dresy), najlepiej z tkanin naturalnych. Na nogach najlepiej skarpetki (lub bardzo miękkie czeszki, kapcie itd.).

data warsztatów:

 • energia kobieca – 12.03.2016 godz. 10-19 z przerwą na lunch
 • praca z emocjami – 13.03.2016 godz. 9-15

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

cena:

 • energia kobieca – 130,00 ( w cenie lekki, wegetariański obiad)
  dla osób powtarzających – 90,00
 • praca z emocjami –100,00
 • oba warsztaty – 200,00
  dla osób powtarzających – 160,00
obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 50 zł, która jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca.

zgłoszenia mailowo pod adresem: ilima@o2.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Anna Kornas 501741442