Grupowa Sesja Oddechowa

SESJA GRUPOWA odbędzie się w środę 11 maja o 19:00-22:00. Cena udziału w jednej sesji to 150 PLN, miejsce rezerwuje zaliczka 50 PLN.

SESJE INDYWIDUALNE będą się odbywać w środę 11 maja między 14:00 a 18:00 i w czwartek 12 maja między 9:00 a 15:00. Sesja trwa około 90-120 minut i kosztuje 300 PLN, płatne gotówką na miejscu.

Zapraszam do rejestracji!

https://konradkusnierzewski.pl/kontakt


Jak przebiega Sesja Oddechowa:

Otworzymy krąg krótką praktyką oddechową, która pozwoli Ci wylądować i ugruntować się

Wyłonimy intencję, z którymi potrzebujesz pooddychać. Z czym się zmagasz, z czym w sobie potrzebujesz się spotkać, z czym się uporać. Co chcesz osiągnąć, co zmienić, co uwolnić. Do czego dążysz, do czego zmierzasz, czego pragniesz.

Leżąc na materacu, wyruszysz w podróż oddechową. A wówczas mogą wydarzyć się różne rzeczy. Możesz nawiązać kontakt z pamięcią swojego ciała, z tkwiącymi w nim napięciami i blokadami – i pozwolić im się stopniowo rozpuścić. Możesz wrócić do starych, ciągle niezamkniętych historii, przeżyć i emocji, które gdzieś głęboko nadal cię trzymają i uwierają – i pozwolić im się dosycić, domknąć i uzdrowić. Możesz odkryć swoje głębokie zasoby energii, kreatywności i pasji – i pozwolić im się wzmocnić, wypłynąć na wierzch. Możesz uzyskać jasność, świeże spojrzenie i zrozumienie swojej sytuacji – i poczuć prawdziwą gotowość do zmiany. Możesz pozbyć się tego, co ciąży, usztywnia i ogranicza – i odzyskać lekkość życia.

Na koniec pozwolisz sobie wewnętrznie zintegrować sesję. Wrócić do rzeczywistości. I poczuć, jak się teraz masz, co się w Tobie zmieniło, z czym wychodzisz do życia.