Grupowe sesje TRE®

Serdecznie zapraszam na cykl grupowych sesji TRE®. Zajęcia będą odbywały się w kameralnej, zamkniętej grupie, co zapewnia większy komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Podczas tych spotkań poznasz metodę, którą będziesz mogła/mógł wykorzystać do indywidualnej pracy w domu. Jeżeli ją już znasz lub próbowałaś/ próbowałeś samodzielnej praktyki, będzie okazja skorzystać z energii grupy i doświadczenia Providera, aby pogłębić swój proces.

Czym jest TRE®?

TRE® to metoda pracy z ciałem, której celem jest uwolnienie napięcia psychicznego, stresu, traum i przywrócenie ciału naturalnej równowagi organizmu. Inicjując proces TRE®, dajemy ciału dostęp do naturalnego, genetycznego dla wszystkich ssaków mechanizmu drgań neurofizjologicznych. Służy on zdrowieniu naszego organizmu poprzez autoregulację systemu nerwowego i powrót do stanu relaksu, sprawia, że możemy korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw. Fizycznych – poprzez rozluźnienie napięć mięśniowo – powięziowych. Emocjonalnych, takich jak poczucie bezpieczeństwa, radość, ufność, miłość, a w konsekwencji pełne zaangażowanie społeczne. Intelektualnych, ponieważ jest to stan, który stwarza neurologiczne warunki sprzyjające poznawaniu, uczeniu się i rozwijaniu.

Dla kogo jest TRE®?

Metodę stworzył dr David Berceli dla grup ludzi doświadczających traumy w wyniku katastrof naturalnych, wojen i innych zdarzeń (weterani wojenni o TRE® https://www.youtube.com/watch?v=6FisxeyCRbA&feature=youtu.be

Przynosi ona również doskonałe rezultaty przy uwalnianiu stresu, stanów napięcia psychicznego i traum pacjentom niedoświadczającym PTSD, a pragnącym powiększyć komfort swojego życia. Może także wspierać leczenie chorób przewlekłych. TRE® nie jest psychoterapią, ale działa wspierająco na proces terapeutyczny.

TRE® jest zatem dla tych, którzy:

  • pragną wyjść z kryzysu lub wspomóc swój system nerwowy obciążony stresem lub traumą,
  • potrzebują ulgi w bólu (zwłaszcza pleców, głowy, stawu skroniowo – żuchwowego) oraz chcą zmniejszyć problemy ze snem,
  • pragną zmniejszyć lęk, poczuć więcej radości i lekkości, energii i sił witalnych,
  • poszukują lepszych relacji ze sobą oraz innymi ludźmi,
  • potrzebują większej zdolności koncentracji, by cieszyć się obecnością w TU i TERAZ,
  • szukają nowych dróg rozwoju osobistego.

Przeciwwskazania dla TRE®

  • Zaburzenia ciśnienia krwi i pracy serca (arytmia, rozrusznik, operacje)
  • Ograniczenia fizyczne i fizjologiczne: złamania kości, nadwyrężenia i skręcenia stawów, stany pooperacyjne, hypo / hiperglikemia, padaczka, ciąża.
  • Schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie: psychozy, głęboka depresja, schizofrenia.

Udział w sesji warunkowany jest wypełnieniem ankiety dotyczącej przeciwwskazań (z uwzględnieniem obowiązujących zasad RODO).

Prowadząca: Paulina Juszczak, certyfikowany TRE® Provider

http://tre-polska.pl/tre-provider/

W trosce o jakość mojej pracy, sesje mogą być nagrywane w celu superwizji u Elżbiety Pakocy (Licencjonowany Nauczyciel Metody TRE®).

Zadbaj o swój komfort, wygodny strój, wodę. Ze względu na obecną sytuację proszę o przyniesienie własnych mat i niedużej poduszki.

Cena: 300 zł

Termin: kolejne czwartki od 3 września do 1 października, w godz. od 18.00 do 19.30

Zgłoszenia telefoniczne 508121792 lub mailowo paulina2607@gmail.com

Potwierdzeniem udziału jest wpłata 100 zł na konto 63 1140 2017 0000 4002 1304 8733

Jeżeli przed podjęciem decyzji chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na przykład tu:

TRE® David Berceli © Copyright All rights reserved TRE for ALL Inc. (NGO) holds distribution rights Trauma Release ProcessSM, Tension Release ProcessSM http://www.treforall.org