Heart Chanting- wspólne śpiewanie mantr intuicyjnych z serca.

Zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego będziesz miał/a okazję dać sobie czas dla siebie i swojego wnętrza. Czas na ciszę i dźwięk, skupienie i zabawę, bycie w sobie przy jednoczesnym byciu z grupą. 

Zgromadzimy się i, przy akompaniamencie bębnów szamańskich, afrykańskich, mis tybetańskich, shruti, tank druma, przeróżnych marakasów jak i wielu innych- oraz słowa, wejdziemy w stan medytacji. Następnie damy sobie wybrzmieć. W byciu i słuchaniu, śpiewaniu, intonowaniu, mruczeniu, śmiechu lub jakiejkolwiek innej formie brzmienia 🙂 

Nie musisz potrafić śpiewać, bo istotą spotkania jest dać sobie puścić to, co wymaga puszczenia i rozluźnienia (a na co jesteśmy gotowi) poprzez najróżniejsze dźwięki- takie , jakie w Tobie grają, nie inne, nie lepsze, nie gorsze, nie owakie. Nie musisz też znać żadnych mantr, bo najprawdziwszą mantrą będzie to, co popłynie z Ciebie. 

Jeżeli jest w Tobie jakaś intencja, z którą chciał(a)byś przyjść i popracować, jest na to miejsce. Jeżeli chcesz po prostu pośpiewać lub spotkać ludzi- też. Być może powoduje Tobą ciekawość, a może masz jakąś konkretną sprawę? A może po prostu chcesz się zrelaksować przy zdrowotnych wibracjach instrumentów organicznych?
Codziennie dzieje się w nas tak dużo- dajmy sobie przestrzeń na poukładanie tego, co ma miejsce. Przestrzeń na nowe. 

Prowadzący:

Gaya Yaga – Jesteśmy śpiewającym duetem. Śpiewamy, gramy na bębnach, prowadzimy warsztaty, medytacje i seanse relaksacyjne przy dzwiękach naszych głosów i innych instrumentów. Nasze działania, pasje i warsztaty obejmują śpiew spontaniczny, taniec intuicyjny, grę na bębnach i innych instrumentach oraz poszerzanie granic samoekpresji. 

Podczas naszych warsztatów i kręgów samoekspresji staramy się zredukować stres dnia codziennego, zwrócić się do swojego wnętrza, wrócić do Tu i Teraz. Przy dźwiękach bębnów mózg z łatwością zaczyna funkcjonować w zakresie częstotliwości 4-14 Hz- na falach alfa i theta. Dzięki temu uczestnicy mogą wejść w stan relaksacji z dala od natłoku myśli dnia codziennego i osiągnąć spokój.

Prowadzimy zajęcia w atmosferze, w której każdy uczestnik włącza się w aktywności w stopniu i formie, które są dla niego w danej chwili komfortowe.
Z pasją skupiamy się również na naszych dziecięcych odbiorcach, by podczas naszych zajęć zapewnić im otwartą, bezpieczną przestrzeń dla ich rozwoju poprzez kontakt z muzyką, instrumentami, śpiewem, tańcem oraz pracą z baśnią.

Ruff Libner – Muzyk, podróżnik, dźwiękowiec i autor tekstów. Na didjeridoo gra od 1998 roku. Współtwórca Radio Samsara, Nell’ Ambientes, Balanda Didjeridoo Duo, współpracuje także z krakowskim „Teatrem Starym” – rola muzyka didjeridu w „Factory 2” Krystiana Lupy, Storia Theurgica Dynamic Multimedia Project, Gadającą Tykwą, Magic Carpathians, grupą opowiadaczy „Studnia O”, podczas licznych pobytów w Nepalu koncertował i nagrywał z Shyam Nepali Group. 
Solowo występuje jako: Travelling Didjeridoo łącząc wykonywaną przez siebie muzykę z filmami kręconymi podczas azjatyckich podróży
“Soundbreathing Electro Acoustic Didgeridoo Soundscape” – czyli Oddychanie Dźwiękiem Didgeridoo – to nowy cykl łączący chillout, kąpiel w dźwiękach didgeridoo, medytację z muzyką na żywo oraz elementy masażu dźwiękiem …
Od 2016 pełni funkcję prezesa w stowarzyszeniu „Didjeridoo.PL”, jest również współorganizatorem Festiwalu Didgeridoo „Dźwięki z Korzenia”

… Od początku swojej przygody z australijskim didjeridoo gra dużo koncertów i pokazów, prowadzi również warsztaty i lekcje starając się przedstawić i spopularyzować ten instrument jak najszerszej grupie odbiorców, zajmował się również budową instrumentów z rodzimych gatunków drewna…

http://travellingdidjeridoo.blogspot.com/ 

termin 22 listopada 2018. godz. 19:00 – 22:00

koszt zajęć to 30 zł do wpłaty na miejscu.

Zapraszamy Cię serdecznie!