Innerdance – Podróż do wnętrza siebie

Zapraszam na cotygodniowe zajęcia z Innerdance w każdy czwartek. 

Czym jest Innerdance?

Aby zrozumieć Innerdance trzeba go po prostu doświadczyć. Użycie słów opisujących ten proces jest bardziej delikatnym muśnięciem niż wejściem w głąb tematu.

Jego istnienie zawdzięczamy filipińskiemu twórcy, którym jest Pi Villaraza. Korzenie natomiast sięgają aż starożytnej szamańskiej tradycji uzdrawiania z Filipin zwanej Babaylan.

I tak łącząc duchowość z nauką powstało Innerdance, które korzystając z odpowiednich dźwięków działających na nasz system nerwowy potrafi wprowadzić nas w głębokie stany świadomości. Podczas sesji zachodzi jak gdyby zjawisko poszczególnych faz snu pozostając w stanie pełnej świadomości. Można powiedzieć że „Śpimy bez spania”. Dodając intuicyjny dotyk stymulujemy ciało gdzie dochodzi do odblokowania energii w ciele i aktywacji jej przepływu.

Innerdance zabiera nas w podróż, gdzie umysł cichnie, a do głosu dochodzi nasza intuicja. Jest wewnętrznym tańcem w przestrzeni naszego ciała i ducha. Nie jest to taniec w dosłownym tego słowa znaczeniu, jest bardziej poddaniem się energii, która się w nas aktywuje i płynie. Uwolniona i poruszona zmienia się i transformuje. Przekłada się to potem na nasze codzienne życie gdzie stajemy się bardziej spójni i prawdziwi w tym co robimy. Wszystko odbywa się w bezpiecznej i pełnej zaufania atmosferze. 

Podczas Innerdance możesz doświadczyć:

 • Uwolnienia
 • Oczyszczenia
 • Bezwarunkowej Miłości
 • Zrozumienia
 • Przebudzenia
 • Połączenia 
 • Akceptacji
 • Puszczenia kontroli 
 • Euforii

I wiele innych stanów , w zależności od twojego indywidualnego procesu.

Przebieg sesji:

 1. Otwarcie sesji – przywitanie, wyjaśnienie procesu, pytania (15 minut)
 2. Główna sesja – (90 minut)
 3. Zamknięcie sesji – podzielenie się doświadczeniami, zintegrowanie doświadczeń (czas zależny od ilości osób )
 4. Sesja życie – integracja z życiem codziennym?

Sesja główna zaczyna się od położenia się na karimacie lub kocu. Zamykamy oczy i zaczyna grać muzyka. Prowadząca poprzez dotyk wspiera proces (oczywiście za przyzwoleniem). Czasami wykorzystywane są różnego rodzaju instrumenty takie jak grzechotki, bębny, dzwoneczki itp. 

Każdy doświadcza procesu w indywidualny sposób. Mogą pojawiać się rożnego rodzaju wizje, może nastąpić uwolnienie poprzez np. płacz, krzyk, śmiech itp. Czasami pojawia się ruch ciała, który nie wychodzi z umysłu. Im bardziej jesteś otwarty na przepływ, tym głębiej doświadczasz procesu.

Zapraszam z serca, Kasia

KIEDY: 16 listopada 2017, godz. 19.00-21.30

ZAPISY:

KOSZT: 30 zł (promocyjna cena do końca roku) możliwość zapłaty przelewem i gotówką na miejscu

KONTO DO WPŁAT:
Multizdrowie Sp. z o.o.
ul. Saperska 27/2, 61-494 Poznań
nr konta: 37 1140 2004 0000 3902 7608 7446 (mbank)
w tytule: Imię i nazwisko Innerdance 16.11.2017

kontakt z nami:

Kasia Fiutka
kontakt@kragjednosci.pl
515 423 101