InnerDance z Karoliną

Sezon InnerDance rozpoczęty 🙂

Zapraszam na zajęcia InnerDance, które odbywają się w Domu Dźwięku (szczegóły i bieżące informacje na profilu Karolina Deja lub Karolina InnerDance). Każda sesja jest oddzielną przestrzenią. Serdecznie zapraszam osoby, które nigdy nie uczestniczyły w zajęciach. Tu każdy jest na własnym poziomie spotkania ze sobą i swoją drogą.

InnerDance można nazwać podróżą w głąb siebie, spotkaniem ze sobą samym, drogą przywracającą równowagę. W sensie dosłownym nie jest to „taniec”, a raczej relaks połączony z głębszym zrozumieniem siebie. W czasie zajęć możesz otworzyć się na to co masz w sobie, możesz zaufać sobie i światu, uwolnić emocje. Jest to osobista podróż pełna Twoich wspomnień i doświadczeń. Od Ciebie zależy dokąd zaprowadzisz siebie w tym czasie.

10 listopada o 19:30 – 22:00

Koszt uczestnictwa w zajęciach: 40 złotych.

Zajęcia nie wymagają sprawności fizycznej, nie ma ograniczeń wiekowych i fizycznych przeciwwskazań.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w sali, prosimy o przesłanie potwierdzenia swojego uczestnictwa

  • w wiadomości na fb/messengerze Karolina Deja
  • sms Karolina 501 430 239

Na początku każdej sesji jest wprowadzenie, żeby ochłonąć od codziennego zgiełku i zabiegania, potem następuje 90 minutowa sesja. W tym czasie, na bazie muzyki, są imitowane fazy snu, gdzie ciało się relaksuje a umysł odpuszcza. Przez całą sesję każdy uczestnik jest świadomy tego co się z nim dzieje, dlatego też proces ten nazywany jest świadomym śnieniem.

Co może przynieść Innerdance:

wyciszenie, spokój wewnętrzny, zwiększenie dystansu wobec codziennych problemów, większą kreatywność i intuicję, odnalezienie własnego potencjału, pozwolenie na życie w zgodzie ze swoimi wartościami, autentyczność, bezwarunkową miłość.

Co może się zdarzyć w czasie sesji:

relaks, poddanie się fali życia, śmiech, płacz, krzyk, drgawki ciała, spontaniczne ruchy ciała, wizje, itp… każdy inaczej przechodzi ten czas. Każda droga jest indywidualna, pełna własnych doświadczeń i emocji.

Po zakończonej sesji, jest czas na powrót do rzeczywistości, na rozmowę i podzielenie się swoimi wrażeniami, oczywiście jeśli ktoś czuje taką potrzebę. Potem każdy wraca do swojej codzienności, a energia płynie dalej… i taniec trwa…