Innerdance z Karoliną

Sesja InnerDance to czas i miejsce, gdzie muzyka wprowadza Ciebie w stan podobny do snu. Leżąc na macie doświadczasz przestrzeni takich jak we śnie, jednak jesteś cały czas świadomy. To daje możliwość skontaktowania się ze swoim wnętrzem, tym co piękne w Tobie, jak i przeżyciami, które chcesz uleczyć.

Zajęcia InnerDance odbywają się w Domu Dźwięku (szczegóły i bieżące informacje na profilu Karolina Deja lub Karolina InnerDance). Każda sesja jest oddzielną przestrzenią. Serdecznie zapraszam osoby, które nigdy nie uczestniczyły w zajęciach. Tu każdy jest na własnym poziomie spotkania ze sobą i swoją drogą.

godz. 19:30 – 22:00

Koszt uczestnictwa w zajęciach: 40 złotych.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w sali, prosimy o przesłanie potwierdzenia swojego uczestnictwa w wiadomości na

  • fb/messengerze Karolina Deja
  • Karolina Deja sms 501 430 239

Zajęcia nie wymagają sprawności fizycznej, nie ma ograniczeń wiekowych i fizycznych przeciwwskazań.

Na początku każdej sesji jest wprowadzenie, żeby ochłonąć od codziennego zgiełku i zabiegania, potem następuje 90 minutowa sesja. W tym czasie, na bazie muzyki, są imitowane fazy snu, gdzie ciało się relaksuje a umysł odpuszcza. Przez całą sesję każdy uczestnik jest świadomy tego co się z nim dzieje, dlatego też proces ten nazywany jest świadomym śnieniem.

Co może przynieść Innerdance:

wyciszenie, spokój wewnętrzny, zwiększenie dystansu wobec codziennych problemów, większą kreatywność i intuicję, odnalezienie własnego potencjału, pozwolenie na życie w zgodzie ze swoimi wartościami, autentyczność, bezwarunkową miłość.

Co może się zdarzyć w czasie sesji:

relaks, poddanie się fali życia, śmiech, płacz, krzyk, drgawki ciała, spontaniczne ruchy ciała, wizje, itp…. każdy inaczej przechodzi ten czas. Każda droga jest indywidualna, pełna własnych doświadczeń i emocji.

Po zakończonej sesji, jest czas na powrót do rzeczywistości, na rozmowę i podzielenie się swoimi wrażeniami, oczywiście jeśli ktoś czuje taką potrzebę. Potem każdy wraca do swojej codzienności, a energia płynie dalej…. i taniec trwa..