Interaktywne Platformy Transformacji®

 

NOWOŚĆ! NOWOŚĆ! NOWOŚĆ!

Zapraszamy Was do Poznania na nowe, DWUDNIOWE Interaktywne Platformy Transformacji®

Przedstawimy kolejne trzy Platformy (do tej pory prezentowaliśmy dziesięć) i nowatorskie ćwiczenia do nich.

Dwudniowa, zmieniona formuła obejmie więcej PRAKTYCZNYCH ćwiczeń (też do Platform, które już znacie).

Oprócz muzyki solfeżowej, obrazów, zapachów, ogrodów, biblioteki życia, źródła, doświadczymy ZUPEŁNIE NOWYCH, ODKRYWCZYCH, ZDUMIEWAJĄCYCH PRZESTRZENI.

Jeszcze głębiej wejdziemy w świat, który już od dawna nas woła, świat, którego pamięć istnieje w nas.

Ten warsztat, w szczególności jego druga część , obejmująca Platformy 11-12-13 jest niezwykłą podróżą do wysokowibrującej wielowymiarowej rzeczywistości, która wykracza poza doświadczenia naszych ziemskich aktywności.

Druga dziesiątka Platform jest przekroczeniem dualności i prowadzi poprzez Świętą Geometrię do początków istnienia, a także początków życia na Ziemi.

Zaskakujące ćwiczenia, do tej pory nie prezentowane w Polsce, aktywują uśpione DNA oraz szyszynkę. Aktywne hologramy zostały stworzone daleko poza naszymi granicami przez Wysokowibrującą Istotę w splątaniu z przekazami Platform 12 i 13, dlatego są niepowtarzalne w skali światowej.

Szukasz nowych, innych, otwierających Cię i poszerzających doznań? Chcesz komunikować się z Wysokowibrującymi Istotami (Mistrzami Wniebowstąpionymi), pytać i dostawać odpowiedzi? Przechodząc przez Komnatę Amenti będziesz mieć możliwość spotkania z takimi Istotami.

Warunkiem jest wysoka i bardzo wysoka wibracja naszych odczuć, która notabene nie ma nic wspólnego z aktywnością mózgu.

Nie przeocz tego wydarzenia!

Zapisy już trwają: piotr@dwupunkt.com

UWAGA! Spytaj o ceny dla powtarzających po raz pierwszy i kolejne razy.

Platformy wyodrębniły się z pola jako odpowiedź na wątpliwości wielu z nas, w którym momencie swojego rozwoju jesteśmy. Stanowią zarówno informację, jak i pomagają w transformacji. Każda z platform wibruje inaczej i niesie ze sobą nowe informacje. Są one aktywne i pracują w polu, stanowiąc nowe narzędzie. Można się nim posługiwać także bez poznania Metody Dwupunktowej.

Jaki jest cel tego warsztatu?

  • Poznasz nowe, konkretne narzędzia pracy z polem.
  • Zorientujesz się, w którym miejscu swoich poszukiwań ( swojej drogi) jesteś.
  • Dowiesz, się, skąd się bierze lęk i jak się go pozbyć.
  • Otrzymasz wsparcie swojej transformacji w wielu aspektach.
  • Wzmocnisz umiejętność świadomej kreacji.
  • Nauczysz się, jak usuwać wątpliwości, dzięki czemu skrócisz drogę do bycia szczęśliwym.
  • Dowiesz się, jak wzmacniać skuteczność swoich działań.
  • Zrozumiesz, co się dzieje, kiedy sądzisz, że nic się nie zmienia.
  • Poznasz nowy, łatwy sposób wchodzenia w rezonans z przydatnymi informacjami.

Otwórz się na nowy sposób komunikacji z polem!

Fragmenty relacji zwrotnych od uczestników Interaktywnych Platform Transformacji:

(…)” Każda następna platforma była jeszcze głębszym doświadczeniem i zanurzeniem się we mnie samej”, „Przy niektórych platformach byłam poruszona do łez, natomiast inne działały łagodnie i relaksująco.”, „Z każdą platformą wspinałam się coraz wyżej”, „Przy platformie 0-3 popłakałam się, poczułam, że nie mam się czego bać i że mam w sobie wiele miłości do przekazania”, „Każda z platform podnosi, rozwija i poszerza, wciąż z nimi wibruję” (…)

O rzeczywistości powarsztatowej:

„Stworzyłam swoje bezpieczne miejsca. Czuję, że platformy są cały czas we mnie i to dlatego mam poczucie bycia chronioną.” „Od czasu pracy z platformami mam tez takie dziwne, subtelne uczucie mrowienia w kręgosłupie, które przybiera na sile w okolicy kości ogonowej. Nie wiem co to jest, ale fajnie wibruje. Bardzo często przychodzi do mnie symbol DNA.”

„Co się zadziało podczas Platform Transformacji? Wszystko się zadziało. Zobaczyłam, a przede wszystkim zrozumiałam. Pozwoliliście mi odkryć ….. brakuje mi słów ….. możliwości, których wcześniej nawet nie byłam w stanie sobie wyobrazić. Nawet nie wiedziałam, że takie istnieją. Lewitowałam. Poznawałam oczami, dotykiem, zapachem. A co się dzieje teraz? Tamtej udawanej „ja” już nie ma. Czuję się wypełniona czymś bardzo silnym. Wszystkie lęki, strachy i poplątane wymysły mojego mózgu – zniknęły. Puściłam wszystko. Wreszcie zrozumiałam o co chodzi z tym puszczaniem. Mam moc. Czuję ją. Nie udaję. Już nie muszę. Widzę wszystko z zupełnie innej przestrzeni. Tak jakby z góry. Teraz faktycznie stoję w pozycji obserwatora. Czuję się czysta. Wewnętrznie. I spokojna. I wiem, że już nic tego nie zmieni. Nie wrócę do przeszłości. Nigdy!”

 12 maja – 13 maja 2018, godz. 9.00 – 17.00

ZAPISY JUŻ TRWAJĄ:  piotr@dwupunkt.com

Inne terminy warsztatów na www.dwupunkt.com/warsztaty

ZAPRASZAMY 🙂